شنبه 1 ارديبهشت 1397 - 17:59
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

رييس تبليغات اسلامي سوادکوه خبر داد:

اجراي اعتکاف دانش‌آموزي در 3 مرکز ديني سوادکوه

رييس اداره تبليغات اسلامي سوادکوه با اشاره به اهمين اعتکاف دانش آموزي، گفت: مساجد جامع شيرگاه، پل سفيد و امامزاده عبدالحق از مکان‌هايي است که اعتکاف دانش‌آموزي در آن در حال برگزاري است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران ، حجت‌الاسلام حسين ذاکري خطير روز شنبه 12 مرداد ماه در جلسه بررسي برنامه‌هاي اداره تبليغات اسلامي سوادکوه در ماه رمضان به برکات اين ماه اشاره کرد و گفت: شب‌هاي قدر از مهم‌ترين و بزرگ‌ترين ماه‌هاي الهي براي سعادت دنيوي و اخروي بشر است.

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان‌هاي سوادکوه و سوادکوه شمالي به لزوم تزکيه نفس در ايام جواني اشاره کرد و افزود: ايام جواني مهم‌ترين مقطع زندگي فرد محسوب مي‌شود که پالايش روحي آن سعادت زندگي او را تضمين مي‌کند.

وي از برگزاري اعتکاف دانش‌آموزي در مساجد سوادکوه خبر داد و خاطرنشان کرد: اعتکاف دانش‌آموزي با همکاري ادارات آموزش و پرورش سوادکوه و منطقه شيرگاه برگزار شده است.

اين مسئول به حضور 72 دانش آموز دختر و پسر در اعتکاف دانش‌آموزي اشاره و يادآوري کرد: 37 نفر از شرکت‌کنندگان در اعتکاف دانش‌آموزي را پسر و 35 نفر را دختران تشکيل مي‌دهند که 32 نفر از آنان در سوادکوه شمالي و 40 نفر از آنان در سوادکوه حضور داشتند.

ذاکري خطير با بيان برنامه‌ريزي ديني و قرآني براي مراسم اعتکاف دانش آموزان، افزود: اجراي برنامه‌هاي ديني و مناسبتي، سخنراني و مداحي و محفل انس با قرآن بخشي از برنامه‌هاي اعتکاف دانش‌آموزي را تشکيل مي‌دهد.

رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان سوادکوه خاطرنشان کرد: مساجد جامع شيرگاه، پل سفيد و امامزاده عبدالحق از مکان‌هايي است که اعتکاف دانش‌آموزي در آن برگزار شد و اداره تبليغات اسلامي سوادکوه اقدام به تهيه و توزيع 72 بسته فرهنگي براي آنان کرده است.

يكشنبه 13 مرداد 1392 - 10:58
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری