جمعه 1 تير 1397 - 12:14
پربازديدترين اخبار از استان
سيستان و بلوچستان
  • هيچ خبري موجود نيست

راهپيمايي روزجهاني قدس در نقطه صفر مرزي ايران با افغانستان

سرپرست اداره تبليغات اسلامي هيرمند گفت: روز قدس،روز بيداري تمام ملت هاي آزاده است وآرمان فلسطين امروز به آرماني اسلامي ،جهاني تبديل شده و ويژگي ارزنده روز قدس بزرگداشت آزادگي و دفاع از حقوق ملت هاي مظلوم است.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان سيستان و بلوچستان، حجت الاسلام جانعلي ظريف صيادي گفت: مردم مؤمن و انقلابي هيرمند بار ديگر با لبيک به نداي ولي امر مسلمين جهان،حضرت آيت‌الله العظمي خامنه‌اي،همدردي خود را با مردم مسلمان،مظلوم و بي‌دفاع فلسطين فرياد زدند و پس از گذشت سه دهه از ابتکار معجزه‌آساي حضرت امام خميني(ره) بر آرمان قدس شريف مهر تأييد ديگري زدند.

سرپرست اداره تبليغات اسلامي هيرمند افزود: در حالي که مجموع دولت‌هاي غربي تصميم داشتند که نظام تک قطبي را در جهان حاکم کنند و تمام کشورهاي مسلمين و ظرفيت‌ها را تحت سلطه خود قرار دهند و در واقع حرفي از استقلال نباشد و آنچه استکبار مي‌خواهد در جامعه شکل بگيرد، امام با دقت و توجه به عمق ماهيت صهيونيست‌ها اين روز را به عنوان روز اسلام معرفي کردند.

وي تصريح کرد: حمايت ملت ايران و ساير مسلمانان از مردم مظلوم فلسطين سبب شده تا آنان مقاوم‌تر از هميشه در مقابل رژيم غاصب ايستادگي کنند.

حجت الاسلام ظريف صيادي اظهار داشت: آرمان فلسطين امروز به آرماني اسلامي،جهاني تبديل شده و ويژگي ارزنده روز قدس بزرگداشت آزادگي و دفاع از حقوق ملت هاي مظلوم است.

وي تاکيد کرد: روز قدس،روز بيداري تمام ملت هاي آزاده و به ويژه مسلمانان عليه ظلم و بيداد استکبار بين الملل است.

شنبه 12 مرداد 1392 - 17:28
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری