دوشنبه 4 تير 1397 - 18:30
پربازديدترين اخبار از استان
كرمان
  • هيچ خبري موجود نيست

گردهمايي فعالان ستاد اعتکاف در رفسنجان

رئيس اداره تبليغات اسلامي رفسنجان از گردهمايي فعالان ستاد اعتکاف در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي کرمان ، حجت الاسلام سيد محمود حسيني ضمن اعلام اين خبر افزود:گردهمايي فعالان ستاد اعتکاف با حضور مسئولان ستاد شهرستان ، عوامل و دست اندر کاران اعتکاف برگزار شد.

حجت الاسلام تصريح كرد:اعضاء ستاد اعتکاف بايد به عنوان يک مسئول فرهنگي بصورت دائمي در سطح جامعه اسلامي و خانواده هاي دين مدار و اخلاق مدار دين مبين اسلام را تبليغ کنند.

وي ضمن قدرداني از توجه ويژه اعضاء ستاد به فعاليتهاي ديني افزود:از شما فعالان مراسم اعتکاف و اقشار تاثيرگذار در عرصه ديني با آرزوي قبولي طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و شبهاي ليالي قدر در خصوص فرهنگ اعتكاف و رشد كمي و كيفي آن در دو سال گذشته تشكر و قدرداني ميکنم.

در اين جلسه حجت الاسلام عباس رمضاني پور امام جمعه رفسنجان گفت: از اعضاء ستاد اعتکاف اين انتظار مي رود که در ضمن حفظ شأن سازمان تبليغات اسلامي خود نيز مبلغ دين و فرهنگ ديني باشند و اهداف اين سازمان را دنبال کنند.

وي در ادامه با اشاره به نقش بي بديل سازمان تبليغات اسلامي رفسنجان در اشاعه فرهنگ ديني، از تلاش هاي بي وقفه کارکنان و صبر و بردباري خانواده ايشان تقدير و ابراز اميدواري کرد با تلاش بيشتر و همت مضاعف کارکنان و اقشار تأثير گذار بتوانيم در راستاي مطالبات فرهنگي مقام معظم رهبري گامهاي مؤثري برداريم.

شايان ذکر است ، اين نشست که در روز پنجشنبه 10 مرداد برگزار شد، با صرف افطاري و ويژه برنامه گروه همخواني و تواشيح بضعه النبي(ص)رفسنجان به پايان رسيد.

شنبه 12 مرداد 1392 - 17:7
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری