سه‌شنبه 8 مهر 1399 - 7:4
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

ششمين شماره از نشريه نداي ملكوت منتشر شد

ششمين شماره نشريه موسسه قرآني نداي ملكوت از تشكل‌هاي شاخص جبهه فرهنگي انقلاب و مورد حمايت معاونت امور فرهنگي و تبليغ سازمان تبليغات اسلامي منتشر شد

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، در اين شماره از نشريه نداي ملكوت مطالبي با سرفصلهايي همچون در محضر بزرگان، ضرورت آشنايي کودکان با خدا،راهکارهاي رسيدن به مطالبات رهبري، پرونده توهين به پيامبر اکرم، آيه هاي زندگاني، صاحبه و اخبار قرآني آمده است.

گفتني است،مؤسسه قرآني نداي ملکوت فعاليت خود را به طور رسمي از سال 1389 با هدف توسعه و تعميم فرهنگ ديني و قرآني آغاز کرده و تا به حال با برگزاري دوره هاي آموزشي در زمينه هاي مختلف قرآني و نيز برنامه هاي تبليغي و ترويجي ،همکاري با نهادها و مؤسسات توانسته گام مؤسري در نشر و ترويج فرهنگ قراني با توجه به نيازهاي جامعه امروزي بردارد.

اين مؤسسه تابه حال تعداد زيادي نيروي فعال در رشته هاي مختلف قرآني تربيت نموده و در نظر دارد تا با همکاري همه مؤسسات دولتي،قرآني و مردمي کشور در زمينه هاي مذکور فعاليت هماهنگ و گسترده اي را انجام دهد .

لازم به ذکر است که مؤسسه قرآني نداي ملکوت توانسته در فاصله کوتاهي از تاسيس ،نشريه قرآني با همين نام در چندين شماره چاپ ومنتشر كند و در اختيار علاقه مندان به اخبار و مسائل ديني قرار دهد.

جمعه 11 مرداد 1392 - 22:46
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری