جمعه 9 اسفند 1398 - 23:11
پربازديدترين اخبار از استان
آذربايجان غربي
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري جلسه هماهنگي راهپيمايي روز جهاني قدس در خوي

كارشناس امور قرآني اداره تبليغات اسلامي خوي، از برگزاري جلسه هماهنگي راهپيمايي روز جهاني قدس دراين شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان آذربايجان غربي، سجاد جعفرزاده، روز چهارشنبه 9 مرداد ماه سالجاري با اعلام اين خبر افزود: اين جلسه به همت اداره تبليغات اسلامي خوي و با همکاري دفتر امام جمعه اين شهرستان با هدف بحث و بررسي در مورد چگونگي برگزاري هرچه باشکوه تر راهپيمايي روز قدس و حضور پرشور اقشار مختلف مردم در اين راهپيمايي، با حضور حجت الاسلام غلامرضا معصومي نيا رئيس اداره تبليغات اسلامي خوي، حجت الاسلام سيدرضي شكوري امام جمعه، روحانيون و جمعي از روسا و نمايندگان ادارات و ارگان هاي دولتي در محل دفتر امام جمعه خوي برگزار شد.

حجت الاسلام شكوري در اين جلسه ضمن تسليت ايام شهادت حضرت علي (ع) اظهار داشت: روز جهاني قدس يادگار معمار كبير انقلاب اسلامي و حركت عظيمي است بر عليه استكبار و دفاع از حقوق پايمال شده مسلمانان و بايد هرچه بهتر و باشكوه تر از سال هاي گذشته برگزار شود.

حجت الاسلام معصومي نيا رئيس اداره تبليغات اسلامي و رئيس ستاد برگزاري راهپيمايي روز قدس نيز در اين جلسه، روز جهاني قدس را يادگار ماندگار امام خميني (ره) دانست و بيان داشت: امام راحل (ره) با نامگذاري اين روز بزرگ براي هميشه اسرائيل را غاصب خوانده و آنها را در ترس و واهمه نگه داشت.

وي تصريح کرد: روز جهاني قدس براي ملت بزرگ و ظلم ستيز ايران از اهميت ويژه اي برخوردار است و امسال با توجه به بيداري کشور هاي اسلامي و تحولات منطقه اهميت آن دوچندان خواهد بود.

در اين جلسه مقرر شد راهپيمايي روز جهاني قدس از ميدان شيخ نوايي شروع و در مصلاي امام خميني (ره) با قرائت قطعنامه و اقامه نماز جمعه خاتمه يابد.

پنجشنبه 10 مرداد 1392 - 11:3
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری