دوشنبه 7 خرداد 1397 - 0:19
پربازديدترين اخبار از استان
كرمان
  • هيچ خبري موجود نيست

روز قدس اعلام حمايت از مردم فلسطين و تجديد بيعت با رهبر انقلاب و آرمانهاي امام راحل است

سرپرست اداره تبليغات اسلامي بافت ، درجمع اعضاي شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي گفت : حضور و شرکت در راهپيمايي روز قدس اعلام حمايت از مردم فلسطين و تجديد بيعت با رهبر انقلاب اسلامي و آرمانهاي امام راحل است .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي کرمان، حجت الاسلام طاهرآقاملايي، با اشاره به نامگذاري آخرين جمعه ماه مبارک رمضان با عنوان روز قدس از سوي بنيان گذار انقلاب اسلامي بر حضور حداکثري مردم در راهپيمايي اين روز تأکيد کرد .

حجت الاسلام آقاملايي درجمع اعضاي شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي افزود: بنايي را که امام خميني(ره) در نامگذاري اين روز گذاشتند باعث بيداري اسلامي در منطقه شده است و روز قدس سال جاري حال و هواي ديگري دارد زيرا الهام از اين روز موجب بيداري اسلامي در منطقه شده است.حضور و شرکت در راهپيمايي روز قدس اعلام حمايت از مردم فلسطين و تجديد بيعت با رهبر انقلاب اسلامي است.

وي خاطرنشان كرد: يكي از اهداف برگزاري اين نشست، برنامه ريزي دقيق براي برگزاري هرچه باشكوه تر روز جهاني قدس است كه در اين زمينه بايد همه مسوولان تلاش كنند.

حجت الاسلام آقاملايي بيان داشت: اين بار نيز مردم ولايتمدار اين شهرستان با دهان روزه و حضور پرشور خود در راهپيمايي ضد استكباري، براي عدالت خواهي و ظلم ستيزي و دفاع از مظلوميت مردم فلسطين حضور مي يابند تا بار ديگر رهايي قدس شريف و انزجار از اسرائيل غاصب را سر دهند. وي گفت: بايد سعي شود تا زمينه حضور حداكثري مردم را در اين راهپيمايي فراهم كرد.

وي همچنين افزود : اداراتي كه مسئوليتي بر عهده آنها گذاشته شده بايد با ستاد برگزاري روز جهاني قدس هماهنگي لازم را انجام دهند و مسئولان ادارات نيز پارچه نوشته اي را به همين منظور مقابل درب خود نصب كنند.

وي افزود: راهپيمايي روز جهاني قدس در شهرستان بافت ساعت 11 صبح از مقابل مسجدحضرت صاحب الزمان(عج)ودرمصلي نمازجمعه شهرستان برگزارمي شود.

دوشنبه 7 مرداد 1392 - 10:54
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری