چهارشنبه 5 ارديبهشت 1397 - 1:32
پربازديدترين اخبار از استان
سيستان و بلوچستان
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري محفل انس با قرآن در روستاهاي نقطه صفر مرزي ايران با افغانستان

اداره تبليغات اسلامي شهرستان زهک در راستاي توسعه و ترويج فرهنگ قرآني محفل انس با قرآن کريم را همزمان با ولادت امام حسن مجتبي(ع) در دهستان خمک برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان سيستان و بلوچستان، حجت الاسلام علي خيور گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان و اهميت ترويج فرهنگ قرآني محافل انس با قرآن کريم در سطح شهرستان زهک برگزار مي شود که يکي از اين مراسم در دهستان خمک است که با حضور علاقمندان به کلام وحي بر پا شد و در اين محفل نوراني و سرشار از نشاط و طراوت معنوي قاريان شهرستان آياتي نوراني از کلام وحي را با صوتي دلنشين قرائت کردند.

سرپرست اداره تبليغات اسلامي شهرستان زهک خاطر نشان کرد: پس از تلاوت قرآن توسط قاريان گروه تواشيح نيز برنامه خوبي را اجرا کردند.

همچنين بعد از اتمام اجراي گروه تواشيح حجت الاسلام علي خيور گفت: اهميت قرآن به اندازه اي است که پيامبر اکرم (ص) فرموده اند: هرکس براي رضاي خداوند و آگاهي در دين قرآن بياموزد، ثوابي مانند همه آنچه که به فرشتگان و پيامبران و رسولان داده شده براي اوست.

وي ادامه داد: ماه رمضان بهترين فرصت براي حلقه وصل با قرآن کريم است و تلاوت يک آيه در ماه رمضان برابر است با ختم يک دوره قرآن کريم در ماه هاي ديگر سال است و اين نشان مي دهد که تلاوت قرآن در اين ماه از اهميت ويژه اي برخوردار است.

يكشنبه 6 مرداد 1392 - 11:41
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری