شنبه 27 دی 1399 - 10:19
پربازديدترين اخبار از استان
هرمزگان
  • هيچ خبري موجود نيست

حجت الاسلام دکتر خاموشي تأکيد کرد:

ولايت فقيه در عصر کنوني پرچمدار انقلاب اسلامي است

رئيس سازمان تبليغات اسلامي در همايش علماء و روحانيون در بندرعباس تأکيد کرد: ولايت فقيه در عصر کنوني پرچمدار انقلاب اسلامي است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي هرمزگان، حجت‌الاسلام والمسلمين دکترسيد مهدي خاموشي، رئيس سازمان تبليغات اسلامي در همايش فوق که سه شنبه شب 1 مرداد 92 در مسجد ناصري بندرعباس برگزار شد ضمن تبريک ميلاد امام حسن مجتبي(ع) پرچم‌دار اصلي انقلاب اسلامي را ولي فقيه زمان دانست و افزود: هر کسي که بخواهد شئون ولي فقيه را محدود کند مطرود است چرا که ميراث اصلي انقلاب اسلامي، اسلام‌خواهي و ولايت‌مداري است.

حجت الاسلام دکتر خاموشي تصريح کرد: ايران اسلامي پرچم دار اسلام ناب در جهان است لذا تمامي جبهه کفر در برابر نظام جمهوري اسلامي ايران قد علم کرده اند

رئيس سازمان تبليغات اسلامي در ادامه به جنگ نرم دشمن اشاره کرد و افزود: استکبار با تمام قوا و امکانات وارد جنگ نرم با جمهوري اسلامي ايران شده است و روحانيون، دانشمندان و مجتهدين از مخاطبان اصلي اين تهاجم فرهنگي هستند. امروزه استکبار با راه اندازي اين جنگ و با برنامه ريزي در نظام سياسي جهان، مي خواهد به اهداف شوم خود دست يابد. در جهان کنوني، نظام هاي سياسي دنيا در برابر نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران ايستادگي کرده اند لذا آگاهي و آشنايي با توطئه هاي دشمن و صلابت در امر تبليغ از اصولي است که بايد بيش از پيش مدنظر قرار گيرد.

حجت الاسلام دکتر خاموشي، در ادامه اظهار داشت: انقلاب اسلامي در جبهه فرهنگي به عنوان منزلگاهي است که در مقابل تهاجمات فرهنگي استکبار ايستادگي کرده و با شناخت و آگاهي از توطئه هاي آنان به مقابله برخواسته است. دشمنان نيز با ارائه ترفند هاي گوناگون از قبيل؛ اينترنت، ماهواره، نرم افزار هاي مبتذل و ... در رسيدن به اهداف شوم خود تلاش مي کند.

رئيس سازمان تبليغات اسلامي شناخت توطئه هاي استکبار را امري ضروري خواند و تصريح کرد: مقام معظم رهبري با رهنمودهاي به موقع خود، مردم را از توطئه هاي شوم استکبار آگاه مي کنند. قبل از برگزاري انتخابات، دشمنان سعي کردند با تبليغات سوء خود اختلالي در برگزاري آن ايجاد کنند، اما معظم له با آن ديد وسيع و بصيرت خود ملت شريف ايران اسلامي را آگاه کردند و انتخاباتي در خور و شايسته اين ملت برگزار شد.

جمعه 4 مرداد 1392 - 12:28
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری