دوشنبه 28 مرداد 1398 - 0:12
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

نمايشنامه هاي كودك مصطفي رحماندوست آماده چاپ شد

مصطفي رحماندوست نمايشنامه هاي كودك و نوجوان خود با عنوان "آن مان نباران" را به دفتر ادبيات كودك و نوجوان حوزه هنري تحويل داد و به زودي توسط انتشارات سوه مهر منتشر مي شود.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، مصطفي رحماندوست در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري حوزه هنري از آماده به چاپ بودن مجموعه نمايشنامه هاي كودك خود با سر بست "آن مان نباران" خبر داد و گفت: اين مجموعه شامل 7 نمايشنامه كوتاه براي كودكان است كه هر جلد آن با يك عنوان مجزا به چاپ مي رسد.

وي گفت: هر كدام از نمايشنامه ها با حداكثر 3 شخصيت و بازيگر اجرا مي شوند و براي اجراي آن به امكانات خاصي نياز نيست و كودكان 4 تا 7 سال مي توانند آن ها را اجرا كنند.

رحماندوست درباره مضامين اين مجموعه نيز گفت: مضامين نمايشنامه‌ها اخلاقي و تربيتي است و كودكان در محيط مهدهاي كودك و خانه مي‌توانند به اتفاق همبازي‌هاي خود آنها را اجرا كرده و ضمن سرگرم شدن آموزه‌هاي تربيتي و اخلاقي را ياد بگيرند.

اين نويسنده و شاعر كودك درباره مدت هر كدام از اين نمايشنامه ها نيز گفت: اين نمايشنامه ها كوتاه هستند و هر كدام در 10 دقيقه قابل اجراست.

نمايشنامه هاي كودك "آن مان نباران" به همت دفتر ادبيات كودك و نوجوان حوزه هنري توليد شده و توسط انتشارات سوره مهر به چاپ مي رسد.

پنجشنبه 3 مرداد 1392 - 13:32
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری