چهارشنبه 24 مهر 1398 - 7:54
پربازديدترين اخبار از استان
البرز
  • هيچ خبري موجود نيست

حجت الاسلام سيد عباس مسعودي گفت:

تثبيت و تحكيم نظام جمهوري اسلامي از بركات نماز جمعه است

مدير کل تبليغات اسلامي استان البرز،با بيان اينكه نماز جمعه عملي در جهت تقويت بصيرت، آگاهي و نشاط و پويايي جامعه است، تصريح كرد: تثبيت و تحكيم نظام جمهوري اسلامي از بركت‌هاي نماز جمعه در حوزه سياسي است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان البرز، حجت الاسلام سيد عباس مسعودي تصريح كرد: نماز جمعه در بعد عبادي موجب تقويت روحيه ديني و اعتقادي مردم و آگاهي بخشي در جامعه به ويژه ميان جوانان و نوجوانان در زمينه احكام و معارف ديني مي‌شود.

وي با بيان اينكه نماز جمعه به عنوان دستاورد مهم انقلاب اسلامي ملت ايران، عامل روشنگري در حوزه عبادي و سياسي و باعث تقويت بنيان نظام اسلامي است، اظهار كرد: نقش نماز جمعه در دوران‌هاي مختلف از جمله دفاع مقدس و همچنين افشاي توطئه‌هاي دشمنان، جنگ نرم، تحريم‌هاي يك‌جانبه نظام سلطه، افزايش آگاهي سياسي، اجتماعي، فرهنگي و اقتصادي ملت بر هيچ كس پوشيده نيست.

مسعودي، با بيان اينكه تثبيت و تحكيم نظام جمهوري اسلامي از بركت‌هاي نماز جمعه در حوزه سياسي است، افزود: دعوت از مردم براي حضور در راهپيمايي‌ها و انتخابات، تبيين مطالبه‌هاي مشروع و قانوني ملت و انعكاس خدمات نظام در قالب عملكرد دستگاه‌هاي اجرايي از ديگر ثمره‌هاي تربيون نماز جمعه است.

وي ابراز كرد: نماز جمعه پس از پيروزي انقلاب اسلامي مانند دانشگاهي بزرگ براي حضور مردم در صحنه بوده و باعث تقويت بصيرت، آگاهي و نشاط و پويايي جامعه شده است.

حجت الاسلام مسعودي، تأكيد كرد: با توجه به حق بزرگ نماز جمعه بر ملت و نظام، همه بايد در راستاي صيانت از اين جايگاه ارزشمند، سنگر انقلاب و حاكميت و بنيان محكم و وحدت بخش تلاش كنند.

دوشنبه 31 تير 1392 - 11:33
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری