چهارشنبه 24 مهر 1398 - 9:8
پربازديدترين اخبار از استان
سمنان
  • هيچ خبري موجود نيست

به مناسبت ماه رمضان:

اعزام 60 مبلغ به آرادان و گرمسار

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان گرمسار از اعزام 60 مبلغ و مبلغه ماه مبارک رمضان به نقاط مختلف شهري و روستايي آين شهرستان و آرادان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان سمنان، حجت الاسلام محسن محمديان در گفتگو با خبرنگار روابط عمومي ضمن اشاره به اعزام 60 مبلغ به آرادان و گرمسار افزود: اين تعداد مبلغ وظيفه تبليغ در مساجد شهري و روستايي شهرستان هاي گرمسار و ارادان را بر عهده دارند.

وي با اعلام اينکه بيشترين اعزام را در ماه مبارک رمضان داريم اظهار داشت: ماه رمضان ماه خودسازي و ماه تقرب به درگاه الهي است مبلغين با ارائه طريق و با راهنمائي و تبليغ، مردم را در اين راه کمک مي کنند و مبلغين از اين فرصت نهايت استفاده را خواهند کرد.

محمديان بيان احکام الهي، آموزش و تفسير قرآن کريم، بحث هاي اخلاقي و تبين بيانات مقام معظم رهبري را از وظايف مبلغان اعزامي در ماه مبارک رمضان برشمرد افزود: به مبلغين برگه هايي با موضوع توصيه هاي فرهنگي، اجتماعي و سياسي جهت استفاده در سخنراني ها و تبليغ توزيع شده است.

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان گرمسار در پايان خاطر نشان کرد: روحانيان از دفتر تبليغات، معاونت تبليغ، اوقاف اعزام شدند و مابقي از روحانيان بومي هستند.

يكشنبه 30 تير 1392 - 10:41
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری