جمعه 29 شهريور 1398 - 16:9
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

ديدار مدير کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي با روحاني روستاي نوزاد درميان

به مناسبت فرارسيدن ماه مبارک رمضان، مدير تبليغات اسلامي خراسان جنوبي با روحاني روستاي نوزاد از توابع شهرستان درميان ديدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، همزمان با ايام پرفيض ضيافت الهي، حجت الاسلام کاظم لطفيان مدير کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي به همراه مسئول حراست، کارشناس اعزام مبلغ، کارشناس فرق و مذاهب و حجت الاسلام محمدهادي نودهي رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان درميان با حضور در منزل حجت الاسلام اشرفي روحاني طرح هجرت روستاي نوزاد، با وي ديدار و گفتگو کردند.

حجت الاسلام لطفيان در اين ديدار گفت: تقدير از روحانيون در امور تبليغ دين، قطره‌اي ناچيز در مقابل زحمات بيكران آنها مي‌باشد.

وي ايجاد انگيزه براي نسل جوان در شرکت و فعالبت هاي فرهنگي مهم دانست و گفت: ماه مبارک رمضان فرصت بسيار خوبي است جهت فعاليت جوانان در امور قرآني و ديني و وظيفه همه ما است که زمينه و انگيزه را براي حضور نسل جوان فراهم کنيم و بعضي از امور اجرايي را با نظارت مؤثر به جوانان واگذار کنيم تا شاهد رشد و پويايي جوانان باشيم.

در ادامه اين ديدار، حجت الاسلام اشرفي روحاني طرح هجرت روستاي نوزاد گزارشي از فعاليتهاي فرهنگي و تبليغي خود در اين منطقه ارايه كرد.

شنبه 29 تير 1392 - 10:29
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری