چهارشنبه 20 آذر 1398 - 19:39
پربازديدترين اخبار از استان
البرز
  • هيچ خبري موجود نيست

حجت الاسلام اوليايي:

برنامه هاي فرهنگي نيازمند مجريان جهادگر جبهه فرهنگ است

كارشناس فرهنگي تبليغات اسلامي شمال كرج ،با تاکيد بر اينکه در جنگ نرم چند مؤلفه را بايد مورد توجه قرار داد بيان داشت: اين جنگ نياز به وحدت و جهاد دارد و در اين اتحاد و جهاد ضروري است در همه شرايط گوش به فرمان رهبري باشيم.

به گزارش روابط عمومي تبليغات اسلامي استان البرز، حجت الاسلام حسين اوليايي ،روز چهار شنبه 26 تير 92 در حاشيه نشست با برخي روحانيون اداره شمال كرج با گراميداشت نام و ياد شهدا گفت: اساساً دفاع و جنگ ما اعتقادي بوده و آنچه دشمن را واداشت تا با ما بجنگد و سرناسازگاري پيدا کند به خاطر اعتقاد و باور ملت است

وي اظهار داشت: بر اساس اعتقادات ديني بود که ملت ما با دست خالي توانستند هشت سال مقاومت کنند و دشمن را در آنچه که در سر پرورانده بود ناکام بگذارد.

وي متذکر شد: دشمن در 34 سال انقلاب اسلامي توطئه ها و شرارتهاي بسياري را بر ما اعمال کرده اما ملت ما با اين تفکر و با دست خالي و اعتقاد راسخ با شناخت تيرهاي نا محسوس در برابر همه اين هجمه ها ايستادگي کرده اند.

اوليايي ،با تاکيد بر اينکه هشت سال دفاع مقدس براي ما درس هاي بسياري داشته است ابراز داشت: ما در اين دفاع ياد گرفته ايم که در مسير ائمه و خاندان پيامبر حرکت کنيم ، آنجا که دين به خطر افتاد از همه هستي خود براي دفاع از آن بگذريم، فرمان ولي فقيه را بدون چون و چرا اجرا و از عزت، شرافت، استقلال و تماميت ارضي خود دفاع کنيم.

كارشناس فرهنگي اداره تبليغات اسلامي ،خاطرنشان کرد: تقويت ايمان و باور ديني از ديگر مولفه هايي است که بايد به آن توجه کرد و با استفاده از منابع و امکانات براي باور ديني خود تلاش کنيم .

حجت الاسلام اوليايي متذکر شد: با اين سه مولفه و با شناخت دشمن در چنين شرايط باز هم پيروز ميدان هستيم.

وي عنوان کرد : هر سرمايه اي دشمني دارد و دشمن در برابر ربودن سرمايه ما از همه ابزار ها استفاده مي کند .دشمن در تلاش است اين سرمايه را از ما بگيرد، پس بر عهده همه مسلمان است از اين سرمايه صيانت و با هوشياري اجازه ندهيم دشمن وارد شهر کشور و خانه ما شود.

وي در جمع روحانيان موفق اداره شمال كرج اظهار داشت: متأسفانه بعضي ها بجاي اينکه به دنبال اهداف ائمه بروند ، دنبال برخي خرافات و رواج آن در بين مردم بودند که ما با تشکيل ستاد شئون فرهنگي مناسبت هاي مذهبي، جلوي اين خرافات را گرفته ايم.

پنجشنبه 27 تير 1392 - 9:18
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری