جمعه 29 شهريور 1398 - 17:12
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري محفل انس با قرآن با حضور قاري مصري در قاين

همزمان با شب هشتم ماه رمضان، محفل انس با قرآن کريم با همکاري اداره تبليغات اسلامي، اداره اوقاف و امور خيريه و روابط عمومي شهرداري شهرستان قاين برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، به نقل از رابط خبري اداره تبليغات اسلامي قاين، محفل انس با قرآن با حضور قاري مصري استاد احمد شحات لاشين در محل پارک باغ ملي شهرستان قاين و با استقبال گسترده مردم برگزار شد.

مسئول اداره تبليغات اسلامي قاين با اعلام اين خبر اظهار داشت: در اين محفل نوراني ابتدا قاري ممتاز کشوري حجت الاسلام بحراني يک جزء از کلام الله مجيد را به صورت زيبا و دلنشين تلاوت کرد و در ادامه حسين خو يکي از قاريان برتر استاني آياتي از قرآن کريم را تلاوت نمود و حجت الاسلام اصفهاني امام جمعه شهرستان با زبان عربي ضمن خوشامد گويي مطالبي درباره جايگاه کشور مصر در جهان اسلام ارائه نمود.

حجت الاسلام احمد عليپور در ادامه به تلاوت بسيار زيباي استاد احمد شحات لاشين قاري مصري در اين محفل اشاره کرد و افزود: اين محفل قرآني با همکاري اداره تبليغات اسلامي، اداره اوقاف و امور خيريه و تلاش شبانه روزي روابط عمومي شهرداري قاين به نحو مطلوب و در خور شان اين ماه عزيز برگزار شد.

گفتني است، اين مراسم شامگاه سه شنبه 25 تير 92 در محل پارک باغ ملي شهرستان قاين برگزار شد.

چهارشنبه 26 تير 1392 - 10:34
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری