جمعه 29 شهريور 1398 - 16:14
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

گراميداشت روز ملي عفاف و حجاب در شهرستان بشرويه

بانوان بشرويه اي با شعارهايي از چادر به عنوان حجاب برتر حمايت و از فرهنگ برهنگي غرب اعلام برائت کردند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، به نقل از عباس خاکشور رابط خبري شهرستان بشرويه، همزمان با 24 تير ماه، روز ملي عفاف و حجاب، بانوان بشرويه اي با حضور در نماز دشمن شکن و وحدت آفرين جمعه با شعارهايي از چادر به عنوان حجاب برتر حمايت و از فرهنگ برهنگي غرب اعلام برائت کردند.

حجت الاسلام شمس الدين، امام جمعه شهرستان بشرويه با اشاره به 24 تيرماه، سالروز گراميداشت عفاف و حجاب، حجاب را مهمترين و الا عنصر فضيلت زن مسلمان ايراني دانست و افزود: حجاب به عنوان حافظ جسمي و روحي بانوان است.

امام جمعه بشرويه ضمن تقدير از زنان محجبه شهرستان بشرويه ياد آور شد: در جوامع غربي سر منشا نابودي کانون خانواده ها ، بي حجابي و بي بند و باري است که از زن به عنوان وسيله اي براي تبليغ کالا استفاده مي کنند و بزرگترين ظلم و ستم را به اين قشر جامعه وا مي دارند.

خطيب جمعه بشرويه ضمن تشکر از جامعه زنان مسلمان شهرستان بشرويه، در رعايت حجاب و حجاب موفقيت رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و شهادت طلبي جوانان غيرتمند ايران اسلامي را نتيجه و ثمره زحمات زنان و مادران با عفت و حيايي دانست که اين چنين فرزندان پاک و خالصي را تربيت کردند که از بهترين علائق خود در اه مکتب سرخ حسيني گذشتند تا فرهنگ حجاب و عفاف فاطمي و زينبي زنده بماند.

لازم به ذکر است در پايان، بانوان حاضر در مراسم با شعارهايي از چادر به عنوان حجاب برتر حمايت و از فرهنگ برهنگي غرب اعلام برائت کردند.

چهارشنبه 26 تير 1392 - 10:19
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری