دوشنبه 25 شهريور 1398 - 15:36
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

گزارش تصويري اعزام مبلغ به مناطق مختلف شهرستان درميان

رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان درميان از اعزام 50 مبلغ به نقاط مختلف اين شهرستان در ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، حجت الاسلام محمدهادي نودهي رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان درميان با اعلام اين خبر گفت:50 مبلغ به نقاط مختلف شهرستان در ماه مبارک رمضان اعزام شدند.

وي با بيان اينکه تبليغ چهره به چهره احکام اسلام ناب محمدي و اهداف نظام داراي اهميت فراوان است، تصريح کرد: حضور روحانيان بومي و غير بومي در روستاها و نقاط مختلف شهرستان سبب تقويت بصيرت ديني در جامعه مي‌شود.

وي برگزاري نماز جماعت، وعظ و خطابه، بيان انديشه‌هاي ناب حضرت امام و مقام معظم رهبري درحوزه سياست خارجي جمهوري اسلامي ايران، سخنراني پيرامون تبيين فرمايشات رهبري در ارتباط با حماسه سياسي و حماسه اقتصادي و تبيين جايگاه ولايت و نقش ولي‌فقيه در جامعه را از جمله برنامه‌هاي تبليغي روحانيان اعزامي دانست.

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان درميان تصريح کرد: روحانيان اعزامي پيرامون عفاف و حجاب، ترويج سبک زندگي اسلامي و مقابله با لوکس گرايي و سبک غربي سخنراني و در راستاي احياي امر به معروف و نهي از منکر، احياي زکات، جلوگيري از اسراف با توجه به نياز کشور در مسير توسعه و تحقق حماسه اقتصادي برنامه تبليغي خواهند داشت.

نودهي، تفسير قرآن و توجه به مفاهيم و معارف آن و بيان قصه‌هاي قرآني را از ديگر برنامه‌هاي مبلغان عنوان و ادامه داد: برپايي جشن ولادت باسعادت امام حسن مجتبي در نيمه رمضان، برگزاري مراسم سوگواري شهيد محراب حضرت علي بن ابيطالب و مراسم احياي شب‌هاي قدر از ديگر برنامه‌هاي روحانيون اعزامي است.

عکاس: محمد صفري

دوشنبه 24 تير 1392 - 11:23
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری