چهارشنبه 20 آذر 1398 - 19:36
پربازديدترين اخبار از استان
سمنان
  • هيچ خبري موجود نيست

شنبه تا چهارشنبه هر هفته؛

برگزاري کارگاه حجم و تنديس در حوزه هنري شاهرود

كارگاه حجم و تنديس از سلسله كارگاه هاي 18 گانه حوزه هنري شهرستان شاهرود در فصل تابستان در حوزه هنري شاهرود برگزار مي شود.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان سمنان، كارگاه حجم و تنديس با هدف استفاده از عناصر و مواد طبيعي و همچنين در دسترس و ارزان براي توليد تنديس هاي مناسب برگزار مي شود.

آثار توليد شده در اين كارگاه به ششمين جشنواره هنرهاي تجسمي جوان كه با موضوع اساطير و خانواده در فصل پاييز سال جاري در حوزه هنري كشور برگزار مي شود، ارسال مي شود.

كارگاه حجم و تنديس از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 تا 12 در محل حوزه هنري شاهرود برگزار مي شود.

شايان ذكر است 18 كارگاه شامل نقد ادبي 2، شناسايي طنز و نمونه هاي ادبي و هنري، شعر جوان، داستان خلاقه 2، اقتباس از متون كهن و نمايشنامه نويسي، فيلمنامه نويسي، طراحي دكور صحنه تئاتر و فيلم، نمايشنامه خواني، شناخت اساطير ايران و جهان، مباني حكمت و فلسفه هنر اسلامي، هنر شيعي، نشست نقد و بررسي عكس، كادربندي در عكس، تخصصي داستان، تصويرگري متون ادبي، طراحي پوستر و كتيبه هاي عاشورايي، نگارگري و آموزش نقاشي، پويانمايي و انيميشن و حجم در فصل تابستان در حوزه هنري شهرستان شاهرود در حال فعاليت است .

علاقمندان جهت كسب اطلاعات بيشتر، ثبت نام و حضور در اين كارگاه ها مي توانند به نشاني حوزه هنري شاهرود واقع در خيابان امام خميني(ره)، خيابان فروغي مراجعه و يا با شماره تلفن 2231418 تماس حاصل نمايند.

يكشنبه 23 تير 1392 - 14:17
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری