يكشنبه 28 مهر 1398 - 0:10
پربازديدترين اخبار از استان
البرز
  • هيچ خبري موجود نيست

در اداره تبليغات اسلامي شمال كرج برگزار شد:

شناسايي توانمنديهاي کارشناسان تبليغات اسلامي شمال كرج

جلسه شناسايي نقاط ضعف و قوت کارشناسان حوزه تبليغ اداره تبليغات اسلامي شمال كرج با حضور معاونت فرهنگي استان و كارشناسان فرهنگي اداره شمال برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي البرز،محمدي سيستاني، سرپرست اداره تبليغات اسلامي شمال كرج ،گفت: اين نشست با هدف تحليل سومين گردهمايي كارشناسان تبليغات اسلامي اداره شمال و شناسايي نقاط ضعف و قوت کارشناسان اين حوزه برگزار شد.

حجت الاسلام محمد محمدي سيستاني، با اشاره به پيشرفت امتياز نهايي تاثير گزاري فرهنگي كارشناسان فرهنگي اي اداره گفت: در اين ارزيابي شوراي كارشناسان فرهنگي اداره شمال كرج توانسته است جايگاه اول را در سطح استان از آن خود کند که اين نتيجه تلاش ها و اقدامات اين اداره است.

محمدي، ابراز اميدواري کرد: در سال جاري با به کارگيري حداکثر ظرفيت و توانمندي، تلاش خواهيم کرد رتبه برتر خبر کشوري را به دست آوريم.

سرپرست اداره تبليغات اسلامي شمال كرج افزود: در سال جاري به مناسبت آغاز ماه مبارك رمضان به هر يک از کارکنان، سبد کالاي نقدي از سوي اداره كل تبليغات اسلامي تحويل خواهد شد.

محمدي ،در ادامه افزود: توجه و دقت در تنظيم برنامه هاي رفاهي مناسب و رسيدگي به نيازهاي مادي و معنوي كارشناسان فرهنگي به جهت خالي شدن افكار اين كارشناسان از مشكلات مالي به جهت، رشد و شکوفايي استعدادهاي کارکنان و پيشرفت در اجراي طرح هاي فرهنگي و سازندگي ضروري به نظر مي رسد.

اين جلسه چهارشنبه 19 تير1392 برگزار شد

شنبه 22 تير 1392 - 9:15
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری