چهارشنبه 25 تير 1399 - 4:27
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

برپايي چادر استقبال از مبلغان خراسان جنوبي در پايانه مسافربري بيرجند

اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي به منظور استقبال شايسته از روحانيون و مبلغان اعزامي به استان خراسان جنوبي، اقدام به برپايي چادر استقبال از مبلغان در پايانه مسافربري شهرستان بيرجند نمود.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، با توجه به اينکه بسياري از روحانيون و مبلغان از شهرهاي مقدس قم و مشهد جهت تبليغ در ماه مبارک رمضان، از طريق ناوگان حمل و نقل بين شهري به استان خراسان جنوبي عزيمت نموده و از سويي ديگر برخي از روحانيون براي اولين بار به اين استان سفر مي‌کنند، ستاد استقبال از مبلغان اداره کل تبليغات اسلامي استان، اقدام به برپايي چادر استقبال از مبلغان در پايانه مسافربري شهرستان بيرجند نمود.

بر اساس اين برنامه، روحانيون و مبلغان اعزامي پس از ورود به پايانه بيرجند مورد استقبال اعضاي مستقر در چادر استقبال قرار گرفته و از طريق سرويس‌هاي نقليه اداره کل تبليغات اسلامي استان به اين اداره منتقل مي‌شدند.

گفتني است، در رمضان امسال، يک هزار و 65 مبلّغ در مناطق مختلف خراسان جنوبي ساماندهي شدند.

برگزاري نماز جماعت، وعظ و خطابه، بيان انديشه هاي ناب حضرت امام و مقام معظم رهبري درحوزه سياست خارجي جمهوري اسلامي ايران، سخنراني پيرامون تبيين فرمايشات رهبري در خصوص حماسه سياسي و حماسه اقتصادي و تبيين جايگاه ولايت و نقش ولي فقيه در جامعه را از جمله برنامه‌هاي تبليغي روحانيون اعزامي به شمار مي‌رود.

جمعه 21 تير 1392 - 15:1
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری