جمعه 29 شهريور 1398 - 11:53
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري همايش طلايه داران تبليغ در شهرستان قاين

با حضور مسئول اداره تبليغات اسلامي قاين، همايش طلايه داران تبليغ در شهرستان قاين برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، حجت الاسلام احمد عليپور مسئول اداره تبليغات اسلامي شهرستان قاين در همايش طلايه داران تبليغ اين شهرستان ضمن تبريک فرا رسيدن ماه مبارک رمضان به حضور گسترده جوانان و نوجوانان در مساجد بويژه در ايام ماه مبارك رمضان اشاره کرد و افزود: رمضان بهترين فصل عبادت و خودسازي انسانهاست و بايد با مبدا قرار دادن مساجد اين امر اتفاق افتد و در حقيقت تكامل بشر نيز در سايه همين توجه به معنويات و اعتقادات دروني است.

وي روحانيون را به آگاهي ‌دهي جامعه براي حضور پر شورتر در مناسك و مراسم مذهبي دعوت كرد و گفت: مردم با تبعيت از روحانيان هر محل مي‌توانند حضور خود را در مساجد تحكيم ببخشند و اين استحكام موجب تقويت روحيه اتحاد و وحدت خواهد شد.

حجت الاسلام عليپور به نقش خطير روحانيت در اين ماه مبارك اشاره و اظهار داشت: مبلغان ديني بايد در اين ماه پر فضيلت در جهت تعميق باورهاي ديني مردم نهايت استفاده را انجام دهند.

وي با بيان اينكه ماه مبارك رمضان، ماه خودسازي است، افزود: بهترين و مناسب‌ترين ثمره ماه مبارك رمضان رسيدن به تقواي الهي است.

مسئول اداره تبليغات اسلامي قاين در پايان بر نقش مهم و اساسي روحانيون در تبليغ ديني اشاره کرد و گفت: روحانيون محور اصلي حركت فرهنگي در جامعه هستند و اين قشر تأثير گذارترين قشر جامعه هستند.

گفتني است، اين همايش سه شنبه 18 تير ماه در محل سالن اجتماعات اداره تبليغات اسلامي شهرستان قاين برگزار شد.

سه‌شنبه 18 تير 1392 - 13:33
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری