پنجشنبه 25 مهر 1398 - 12:3
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان شمالي
  • هيچ خبري موجود نيست

ماه رمضان فرصتي مناسب براي خودسازي و ترويج سبک زندگي اسلامي است

مدير کل تبليغات اسلامي خراسان شمالي گفت: ماه رمضان فرصتي مناسب براي خودسازي و ترويج سبک زندگي اسلامي است

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان شمالي،حجت الاسلام زين العابدين روحاني نيا صبح امروز در جلسه شوراي امر به معروف و نهي از منکر اين اداره کل افزود: ماه مبارک رمضان، ماه آرامش با ياد خدا و فرصتي مناسب براي پاکسازي روحي انسان است

وي اظهار داشت:اين ماه از برکات خاصي برخوردار است به طوري که انسان در آن مي تواند به بهترين نحو به خودسازي روحي و جسمي خود بپردازد.

وي بيان کرد: ماه رمضان يکي از نعمات بزرگ پروردگار است که به منظور شستشوي وجودمان از گناهان به ما اعطا شده، لذا به هر مسلماني واجب است تا از اين فرصت مناسب به منظور محو کردن اشتباهات، خطاها و گناهان استفاده کند.

روحاني نيا به منويات مقام معظم رهبري پيرامون سبک زندگي اسلامي اشاره داشت وافزود:اين ماه بهترين فرصت براي ترويج سبک زندگي اسلامي و مقابله به تهاجم فرهنگي و کاهش آسيبهاي اجتماعي است.

وي تاکيد داشت: در اين ماه مبارک بايد تمامي اقشار جامعه شان و منزلت آن را حفظ کنند چون اين ماه همراه با برکت، رحمت و آمرزش به ما روي آورده است.

مدير کل تبليغات اسلامي خراسان شمالي اظهار داشت:اعزام مبلغ و مبلغه ،برگزاري محافل انس با قرآن،برگزاري دهها جلسه تفسير قرآن در شهرهاي مختلف استان ،اجراي طرح جزء خواني قرآن برگزاري دوره هاي آموزشي ويژه مديران دستگاههاي اجرايي استان،اجراي برنامه هاي فرهنگي در تفرجگاهها همزمان با نماز مغرب و عشاء از مهمترين برنامه هاي اين اداره کل درماه رمضان است.

سه‌شنبه 18 تير 1392 - 13:4
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری