چهارشنبه 20 آذر 1398 - 20:34
پربازديدترين اخبار از استان
البرز
  • هيچ خبري موجود نيست

حجت الاسلام مسعودي گفت:

اسلام دين رحمت و ارتباط با خدا تنها راه سعادت دنيا و آخرت است

مدير کل تبليغات اسلامي استان البرز،گفت: اسلام موجب سعادت در دنيا و آخرت است و تنها با ياد خداست كه دلها آرام ميگيرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان البرز، حجت الاسلام سيد عباس مسعودي، افزود:بهره گيري از فرامين الهي و دستورات قرآن در زمينه هاي فردي، اجتماعي ، اقتصادي و سياسي تأثير بسزايي در جامعه دارد و قرآن کريم در همه مسائل فرهنگي، اقتصادي و سياسي مطالبي را بيان داشته و راهکارهاي بسياري در اين خصوص ارائه کرده است.

وي با اشاره به اينکه داشتن آرامش و امنيت در جامعه يکي از ضروريات است اظهار کرد:آرامش و امنيت را بايد از مقولاتي دانست که هميشه در کنار هم هستند و با آرامش است که امنيت وجود دارد و با امنيت است که آرامش در جامعه کامل مي شود .

مسعودي، با اشاره به اينکه جامعه اسلامي جامعه اي است که امنيت و آرامش در آن با يکديگر گره خورده است تصريح کرد: اگر به دستورات اسلام عمل کنيم آرامش و امنيت در زندگي وجود خواهد داشت .

وي ابراز داشت:بايد مسائل معنوي را در تمام زندگي و فعاليت هاي خود قرار دهيم و اگر معنويت پيدا کنيم مي توانيم آن را در تمام کارهاي خود به کار بريم.

اين مسئول فرهنگي ادامه داد:بايد رهنمودهاي مقام معظم رهبري را در فعاليت هاي خود استفاده نمائيم و مطالباتي را که ايشان مدنظر قرار مي دهند را پيگيري کنيم.

وي خاطر نشان کرد: اتفاقاتي که هم اکنون در کشورهاي اسلامي منطقه افتاده است و بيداري اسلامي به وجود آمده براي جهان اسلام و ايران اسلامي يک پيروزي بزرگ محسوب مي شود.

سه‌شنبه 18 تير 1392 - 12:59
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری