شنبه 25 مرداد 1399 - 6:23
پربازديدترين اخبار از استان
كرمان
  • هيچ خبري موجود نيست

شرکت 43 دانش آموز در آزمون دوره روخواني و روانخواني کهنوج

مسئول داراقران کريم کهنوج گفت: تعداد 43 دانش آموز در آزمون دوره روخواني و روانخواني در اداره تبليغات اسلامي کهنوج شرکت کردند و حائز نمره قبولي شدند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي کرمان ، حجت الاسلام اصغر ناوکي با اعلام اين خبر اظهار داشت: تعداد 43 دانش آموز پسر با مراجعه به اداره تبليغات اسلامي کهنوج و شرکت در آزمون اين اداره حائز نمره قبولي در دوره روخواني و روانخواني شدند و از طرف اين اداره براي دانش آموزان گواهينامه صادر شد.

ناوکي بيان داشت:يكي از جاذبه‌هاي قرآني كه براي انس دانش‌آموزان با قرآن مي‌توان ايجاد كرد، صداي خوش است و معلمان در كلاس‌هاي قرآن نه تنها خود بلكه دانش‌آموزان را نيز مجاب كنند كه قرآن را با صداي خوش و زيبا تلاوت كنند تا از اين طريق انس بيشتري با قرآن در ميان دانش‌آموزان ايجاد شود.

وي تصريح کرد :در آموزش قرآن به دانش‌آموزان نبايد هيج اجباري وجود داشته باشد، روخواني، روان‌خواني و فصيح‌خواني قرآن از جمله مباحث آموزشي قرآن است كه هر چند از سوي دارالقرآن شروع شده و در حال انجام است اما بايد اين مباحث در آموزش و پرورش تا جايي رشد كند كه نه تنها دانش‌آموزان بلكه تمامي اقشار جامعه بتوانند به راحتي قرآن را تلاوت كرده و جذابيت‌ها و جاذبه‌هاي قرآن را درك كنند .

سه‌شنبه 18 تير 1392 - 11:35
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری