پنجشنبه 16 مرداد 1399 - 11:15
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري همايش طلايه داران تبليغ در شهرستان زيرکوه

همايش طلايه داران تبليغ در اداره تبليغات اسلامي شهرستان زيرکوه با حضور فرماندار شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، به نقل از رابط خبري شهرستان زيرکوه، همايش بزرگ طلايه‌داران تبليغ روز دوشنبه هفدهم تيرماه ساعت 9 صبح در سالن اجتماعات اداره تبليغات اسلامي شهرستان زيرکوه برگزار شد.

حجت الاسلام مهدي ملاکي مسئول اداره تبليغات اسلامي شهرستان زيرکوه بااشاره به اينکه روحانيون و مبلغين در روستاها کار جهادي انجام مي دهند گفت :روحانيون و مبلغين مربيان جامعه و مردم هستند و مهمترين ويژگي هاي يک مبلغ موفق انطباق آموزه ها با فطرت ، بهره گيري از بهترين شيوه ها در امر تبليغ، تدريجي بودن امر تبليغ ، زيبايي و جذاب بودن امر تبليغ و ايجاد فضاي مهر و محبت و داشتن دانش لازم مي باشد.

وي در خصوص موضوعات مطرح شده در اين همايش گفت: در اين همايش مبلغان روحاني درباره اهميت تشکيل خانواده ، عفاف و حجاب ، لزوم توجه مبلغين به وضعيت فرهنگي تبليغي منطقه و مباحث و موضوعات مختلفي که در ماه مبارک رمضان بايد براي مردم بيان ‌کنند، توجيه شدند.

وي تبادل‌نظر و استفاده از نظرات و پيشنهادهاي روحانيون را از اهداف برگزاري همايش بزرگ طلايه‌داران تبليغ در زيرکوه برشمرد.

در ادامه فرهاد فلاحتي فرماندار شهرستان زيرکوه ماه مبارک رمضات را بزرگترين عنايت حضرت حق بر انسان دانست و افزود: نقش شما مبلغين در اين فضاي بارش رحمت الهي خيلي مهم است .

وي افزود: مخاطيني که در جلسات شما حاضر مي شوند از دهها کانال مختلف از قبيل ماهواره و سايتهاي مستهجن مورد هجوم شبهات قرار مي گيرند که شما مبلغين بايد جوانان را در مقابل انها واکسينه نماييد.

در پايان مراسم بسته فرهنگي به مبلغين اهدا شد.

دوشنبه 17 تير 1392 - 22:21
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری