يكشنبه 28 مهر 1398 - 4:20
پربازديدترين اخبار از استان
البرز
  • هيچ خبري موجود نيست

حجت الاسلام مسعودي گفت:

تمدن‌سازي رسالت اصلي نظام جمهوري اسلامي در سطح جهان

مدير کل تبليغات اسلامي استان البرز، رسالت اصلي نظام جمهوري اسلامي را حركت در مسير تمدن‌سازي و ارائه يك الگوي كامل از زندگي فردي و اجتماعي به ملت‌هاي جهان دانست.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان البرز، حجت الاسلام سيد عباس مسعودي مدير کل تبليغات اسلامي استان البرز،در ديدار با ريئس کميته امداد اماخميني (ره) کرج ا بيان اينكه رسالت جامعه ما ايجاد تمدن اسلامي است گفت: اين مهم با به‌كارگيري واقعيت‌ها و آموزه‌هاي زيباي اسلام در جريان زندگي روزمره و ارائه اين حقايق ناب به دنياي معاصر دست يافتني است.

وي تصريح كرد: امروز دنياي استكبار تمام توان خويش را به‌كار گرفته است تا از معرفي الگوي ناب زندگي بر مبناي آموزه‌هاي واقعي اسلامي به جامعه بشري جلوگيري كند و به زعم خويش از انحطاط و انفعال تمدن ليبرالي و ماتريالستي حاكم بر دنياي غرب جلوگيري كند.

مسعودي، در بخش ديگري از سخنان خود ضمن اشاره به خدمات گسترده كميته امداد امام خميني(ره) در زمينه دستگيري از مستمندان و فقرزدايي از سطح جامعه عنوان كرد: امروز كميته امداد به‌عنوان يكي از نهادهاي ارزشمند به يادگار مانده از امام راحل(ره) در اوج افتخار در عرصه ارائه خدمات به افراد بي بضاعت به فعاليت مشغول است.

حجت الاسلام مسعودي، افزود: اين نهاد مقدس كه بر اساس گفتمان اسلام عزيز پايه‌گذاري شده است با نگاه اصولي دولت‌هاي نهم و دهم پيوند خورد و توفيقات بزرگي را در زمينه ريشه‌كني فقر در جامعه كسب كرد.

يكشنبه 16 تير 1392 - 22:48
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری