شنبه 10 خرداد 1399 - 13:26
پربازديدترين اخبار از استان
اردبيل
  • هيچ خبري موجود نيست

استقبال گسترده نوجوانان و جوانان از کلاس هاي طرح اوقات فراغت در اردبيل

دبير اجرائي طرح هسته هاي فرهنگي جوان اداره کل تبليغات اسلامي استان اردبيل از استقبال گسترده نوجوانان و جوانان از کلاس هاي هسته هاي فرهنگي جوان و بوستان معرفت در اردبيل خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي اردبيل، شهرام محمدي 15 تير 92 با اعلام اين خبر گفت: در تابستان امسال بنا به دستورالعمل اجرائي و نياز منطقه، تعداد 80 کلاس طرح اوقات فراغت در قالب کلاس هاي هسته هاي فرهنگي جوان و بوستان معرفت در دوبخش نوجوانان و جوانان برگزار مي شود که با آغاز ايام تعطيلات مدارس و فراغت دانش آموزان، استقبال نوجوانان و جوانان براي ثبت نام در اين طرح چشمگيير مي باشد.

وي افزود: افزايش سطح آگاهي ديني و ارتقاء مهارت هاي فردي و اجتماعي در مخاطبان از اهداف مهم اين طرح مي باشد که با حضور روحانيون و اساتيد مجرب در کلاس هاي آموزشي، اين اهداف محقق مي شود.

محمدي به برنامه هاي جنبي اين طرح اشاره کرد و گفت: برگزاري اردوهاي داخل استاني و اردوي نخبگان، بازديد از اماکن تاريخي و علمي، شرکت در نماز هاي جماعات، برگزاري مراسم در ايام و مناسبت ها، برگزاري مسابقات ورزشي و اهداء هدايا از جمله برنامه هاي اجرائي در اين طرح مي باشد که در کنار آموزش انجام مي شود.

گفتني است، اين طرح از 10 تير تا 20 شهريور 92 در استان اردبيل اجرا مي شود

يكشنبه 16 تير 1392 - 9:41
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری