چهارشنبه 15 مرداد 1399 - 11:49
پربازديدترين اخبار از استان
كرمان
  • هيچ خبري موجود نيست

ماه رمضان نعمتى بسيار بزرگ و موهبتى بسيار عظيم است

رئيس اداره تبليغات اسلامي بردسير گفت : ماه رمضان نعمتى بسيار بزرگ و موهبتى بسيار عظيم است كه بى ترديد هر كس با بهره مندى از آن نيكبختى خود را رقم زده و قله سعادت و ظفرمندى را فتح كرده و مدال پر افتخار رستگارى را نصيب خود مى كند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي كرمان ، حجت الاسلام اكبر سلطاني به مناسبت فرا رسيدن ماه مبارك رمضان در گفتگويي بيان داشت : ماه رمضان نعمتى بسيار بزرگ و موهبتى بسيار عظيم است كه بى ترديد هر كس با بهره مندى از آن نيكبختى خود را رقم زده و قله سعادت و ظفرمندى را فتح كرده و مدال پر افتخار رستگارى را نصيب خود مى كند.

سلطاني اظهار داشت : رمضان ماه رحمت و غفران الهي است که درياي بيکران لطف و عنايت حضرت دوست در آن جوشش و تلاطم ديگري دارد و هدف اساسى و نتيجه نهايى و دستاورد اصلى روزه كه برجسته ترين ، وظايف مسلمان در ماه مبارك رمضان است، تقوا است.

وي عنوان كرد : نخستين كارى كه بايد در ارتباط با ماه مبارك انجام گيرد، بدست آوردن نگاه صحيح نسبت به آن مى باشد، نگاهى برگرفته از آنچه كه كتاب خدا و پيشوايان راستين الهى به انسان ارايه كرده اند. بدين ترتيب انسان مومن, در آغاز و پيش از انجام هرگونه رفتار و برخورد با اين ماه، در تب و تاب به دست آوردن آگاهى از چيستى ماه رمضان و كسب معرفت لازم درباره مقام, موقعيت و جايگاه آن است.

رئيس اداره تبليغات اسلامي بردسير در اين راستا افزود : در اين ماه شريف ، روحانيت خاصي بر جسم و روح انسان حاکم است و آدم خاکي به واسطه تاثير اين حالات احساسي آسماني دارد.

شنبه 15 تير 1392 - 12:22
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری