يكشنبه 28 مهر 1398 - 4:22
پربازديدترين اخبار از استان
البرز
  • هيچ خبري موجود نيست

سومين جلسه كارشناسي شناخت جنگ نرم دركرج برگزار شد

کارشناس تشکل هاي ديني اداره تبليغات اسلامي شمال كرج، از برگزاري دوره آموزشي جنگ نرم و راه هاي مقابله با آن خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان البرز، اين دوره آموزشي با هدف آشنا ساختن جوانان و نوجوانان با تهاجم فرهنگي دشمنان ايران اسلامي يا همان جنگ نرم و چگونگي مقابله با اين توطئه شيطاني ، با حضور دانش آموزان دبيرستان شهيد با هنر و با سخنراني حجت الاسلام حسين اوليايي برگزار شد.

حجت الاسلام اوليايي ،در اين جلسه اظهار داشت: انقلاب اسلامي ايران که انقلاب خودباوري و خدامحوري مردم بود با وجود فراز و نشيب هاي پيش رو، امروز مقتدر و مستحکم در عرصه هاي بين المللي حرف اول را مي زند.

وي با بيان اين که امام خميني (ره) در واقع روح خداجويي و عزت نفس را بر کالبد ملت ايران دميد خاطرنشان ساخت: بنيانگذار کبير انقلاب اسلامي با ايدئولوژي الهي و اسلامي در برابر همه مکاتب غرب و شرق ايستاد.

كارشناس تشكلات اداره تبليغات اسلامي كرج در ادامه با اشاره به توطئه فرهنگي دشمن اظهار داشت: تمسک به قرآن کريم و سيره اهل البيت (ع) بهترين شيوه مقابله با جنگ نرم است، دشمن که در ميدان جنگ نظامي با شکست مواجه شد براي رسيدن به اهداف و مقاصد مادي خود به ابزارهاي نرم افزاري و جنگ نرم متوسل شده است.

حجت الاسلام اوليايي ،در پايان بر هوشياري نسل جوان در برابر توطئه هاي فرهنگي دشمن تاکيد و تصريح کرد: تحصيل علم در کنار افزايش سطح آگاهي، اطلاعات فرهنگي، اعتقادي و تدبر در آيات قرآن کريم نقش مؤثري در تعالي معنوي دانش آموزان ايفا مي کند.

شنبه 15 تير 1392 - 9:53
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری