سه‌شنبه 1 خرداد 1397 - 18:33
پربازديدترين اخبار از استان
كهگيلويه و بويراحمد
  • هيچ خبري موجود نيست

ارائه راهکارعلمي منطبق با سيره ائمه، بدحجابي را به صفر مي رساند

مدير کل تبليغات اسلامي استان کهگيلويه و بوير احمد در جمع زنان فرهيخته و نخبه استان گفت : ارائه راهکارعلمي منطبق با سيره ائمه، بدحجابي را به صفر مي رساند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان کهگيلويه و بوير احمد ، حجت الاسلام سيد جعفر مرتضوي در اين جلسه با بيان ضرورت فعاليت همه اقشار در برنامه هاي فرهنگي و استفاده از تأثير گذاري بانوان در عرصه هاي موجود اظهار داشت : در جامعه قابليتها و استعدادهاي فروان فرهنگي وجود دارد که بايد با برنامه ريزي منطقي و صحيح از همه منابع استفاده شود که بانوان با توجه به موقعيت محوري که در جامعه دارند مي توانند نقش تأثير گذاري داشته باشند.

وي با بيان مواردي از عرصه فعاليتهاي بانوان در اجتماع گفت : امروزه بخش وسيعي از تهاجم فرهنگي و توطئه ها متوجه دختران و زنان است که سعي مي کنند با ترويج بي حجابي و بد حجابي در قالب پوشش ، جامعه را به ابتذال بکشند .

وي تصريح کرد: متأسفانه امروز وضعيت حجاب مطلوب نيست و همين امر فراهم کننده هنجار شکني هاي ديگري است که بايد نسبت به بهبود وضعيت حجاب اقدام کنيم .

مدير کل تبليغات اسلامي استان در پايان گفت : شناسايي و بيان آثار شوم بدحجابي در جامعه و ارائه راهکار و اقدام هاي پيشگيرانه از مهمترين وظايف زنان فرهيخته است که بايد برابر با موازين شرعي و علمي صورت گيرد.

سه‌شنبه 11 تير 1392 - 14:32
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری