جمعه 24 مرداد 1399 - 10:11
پربازديدترين اخبار از استان
كرمان
  • هيچ خبري موجود نيست

افتتاح ساختمان جديد اداره تبليغات اسلامي رفسنجان

ساختمان جديد اداره تبليغات اسلامي شهرستان رفسنجان با حضور مديرکل تبليغات اسلامي کرمان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي کرمان ، با حضور حجت الاسلام مهدي عربپور مدير کل تبليغات اسلامي کرمان، عباس رمضاني پور امام جمعه شهرستان رفسنجان، حجت الاسلام محمد غروي مسئول حوزه علميه شهرستان و تعدادي از مسئولان شهرستان ، ساختمان جديد اداره تبليغات اسلامي رفسنجان افتتاح شد.

حجت الاسلام سيد محمود حسيني رئيس اداره تبليغات اسلامي رفسنجان بيان كرد:سازمان تبليغات اسلامي هم سو با خط مشي امام خميني (ره) در حرکت است، به خصوص با انديشه هاي رياست سازمان حجت الاسلام دکتر خاموشي و مدير کل تبليغات اسلامي کرمان حجت الاسلام مهدي عربپور گام هاي مؤثري در ايجاد فضاهاي فرهنگي و راه اندازي ساختمان و مجتمع هاي فرهنگي برداشته شده است.

حجت الاسلام حسيني افزود:زماني اين فعاليت ها در سطح شهرستان به منصه ظهور مي رسد که همدلي و هماهنگي تمام مجموعه ها را همراه داشته باشد.

سيد محمود حسيني در اين راستا گزارشي از فعاليت هاي اداره تبليغات اسلامي شهرستان رفسنجان در حوزه هاي قرآني , ستاد اقامه نماز , اعزام مبلغ , هسته هاي فرهنگي , شوراي هيئتهاي مذهبي و امور مالي در راه اندازي و احداث ساختمان جديد اداره را به حضار ارائه کرد.

در اين مراسم حجت الاسلام مهدي عربپور ضمن بيان دست آوردهاي سازمان تبليغات اسلامي در رفسنجان اظهار داشت: اولين سرمايه سازمان عشق و علاقه به فعاليتهاي فرهنگي است و دومين سرمايه مردم هستند که هميشه و در همه جا حماسه مي آفرينند.

حجت الاسلام عربپورخاطر نشان كرد:در آستانه ماه مبارک رمضان کار ساماندهي و نظارت بر هيئتها و مداحان و مؤسسات قرآني که همان سرمايه ها هستند به سر انجام برسد.

مديرکل تبليغات اسلامي کرمان در ادامه افزود:کار ساختمان رفسنجان در زير بناي 820 متر مربع انجام شده است و تا کنون بالغ بر 4 ميليارد ريال هزينه در بر داشته است که احداث ساختمان جديد با کاربري هاي فرهنگي و مذهبي بعنوان مجتمع فرهنگي و تبليغي رفسنجان با واحد هاي فرهنگي ,قرآني ,مالي,کتابخانه تخصصي ديني و غيره ايجاد شده است.

وي اضافه كرد:همچنين شوراي هيئتهاي مذهبي ، ستاد اقامه نماز، نمازخانه و کافي نت از ديگر بخش هايي است که براي اين مجموعه در نظر گرفته شده است,البته سالن اجتماعات و اتاق جلسات پس از تجهيز به ترتيب 150 و 20نفر ظرفيت خواهند داشت.

در ادامه امام جمعه رفسنجان حجت الاسلام عباس رمضاني اظهار اميدواري کرد كه:با راه اندازي و افتتاح ساختمان اداره تبليغات اسلامي رفسنجان به زودي شاهد خدمات اثر بخش فرهنگي بيشتري در شهرستان رفسنجان باشيم.

در پايان اين مراسم حجت الاسلام حسيني از عوامل و دست اندر کاراني که براي احداث ساختمان اين اداره همکاري داشته اند، با اهداء لوح يادبود تشکر کرد.

سه‌شنبه 11 تير 1392 - 11:14
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری