پنجشنبه 30 فروردين 1397 - 18:29
پربازديدترين اخبار از استان
فارس
  • هيچ خبري موجود نيست

همايش تجليل از مجريان مراسم معنوي اعتکاف درني ريز

با هماهنگي اداره تبليغات اسلامي ني ريز از مجريان ودست اندرکاران مراسم معنوي اعتکاف اين شهرستان تجليل شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي فارس، حجت الاسلام احمد نجفي رييس اداره تبليغات اسلامي ني ريز در اين مراسم ضمن قدرداني از تمامي خدمتگزاران به معتکفين گفت: زحمات و فعاليت هاي شما دست اندركاران و مجريان امر اعتكاف ذخيره خوبي براي آخرت خواهد بود.

وي هدف از تشكيل اين همايش را بيان نقاط قوت و ضعف در اعتكاف سال جاري و تجليل از دست اندركاران مراسم معنوي اعتكاف دانست و تصريح کرد: با برنامه ريزي و فضاسازي بسيار خوب روحانيون و مجريان مراسم معنوي اعتکاف امسال اين مراسم باشکوهتر از سال هاي گذشته در اين شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام نجفي افزود: اداره تبليغات اسلامي در اين مراسم معنوي نقش هدايت گري را بر عهده داشته و با برگزاري جلسات متعدد و هماهنگي با ادارات و نهادهاي شهرستان و اطلاع رساني مناسب و کمک هزينه فرهنگي و تهيه اطلاعيه و چاب بنر در جهت هرچه بهتر برگزار شدن اين مراسم اقدام کرده است.

گفتني است در اين مراسم نقاط قوت و ضعف مراسم معنوي و حسنه اعتکاف بررسي شد تا در سنوات آينده نسبت به هر چه بهتر برگزاري فعاليتهاي فرهنگي و مذهبي متناسب برنامه ريزي شود.

در پايان با اهداء لوح تقدير و هديه از زحمات مبلغين، روحانيون، مجريان و دست اندرکاران مراسم معنوي اعتکاف شهرستان ني ريز تجليل شد.

سه‌شنبه 11 تير 1392 - 10:59
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری