چهارشنبه 20 آذر 1398 - 21:12
پربازديدترين اخبار از استان
البرز
  • هيچ خبري موجود نيست

حجت الاسلام محمدي گفت:

غفلت حكومت‌هاي اسلامي، استكبار را در اجراي سناريوهاي تفرقه‌انگيز جسورتر مي‌كند

کارشناس مسئول امور مبلغين ومساجد اداره کل تبليغات اسلامي استان البرز،اقدامات تكفيري برنامه‌ريزي شده از سوي ايادي استكبار جهاني را سند روشني از مظلوميت شعيه دانست و گفت: غفلت حكومت‌هاي اسلامي، استكبار جهاني را در اجراي سناريوهاي تفرقه‌انگيز در جهان اسلام جسورتر مي‌كند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان البرز، حجت الاسلام محمدي ،اظهار کرد: ايادي استكبار جهاني از گروه‌هاي انحرافي و تندور سلفي و وهابي به‌عنوان عروسک‌هاي خميه شب بازي‌ در منطقه استفاده مي‌كنند و سعي دارند با ايجاد اختلاف و تفرقه شيريني بركات و دستاوردهاي بزرگ بيداري اسلامي را به كام مسلمانان تلخ كنند.

وي با انتقاد از غفلت‌هاي محمد مرسي، رئيس جمهور مصر در چراغ سبز نشان دادن به ابرقدرت‌هاي جهاني و قطع رابطه با دولت سوريه افزود: غفلت حاكمان دولت‌ها و حكومت‌هاي اسلامي دشمن و استكبار جهاني را در اجراي سناريوهاي تفرقه‌انگيز در جهان اسلام جسورتر مي‌كند.

محمدي، با بيان اينكه گروه‌هاي سلفي و انحرافي همچون وهابيت از مسئله منجي موعود و قيام امام زمان(ع) عليه مستكبران جهاني به شدت خوف و هراس دارند، تصريح كرد: اقدامات تكفيري و كشتار شيعيان و دوستداران اهل بيت(ع) نشانه بارزي از مظلوميت و حقانيت تفكرات جهان تشيع است.

به گفته حجت‌الاسلام محمدي، دشمن نمي‌تواند با كشتار و مثله كردن پيروان مكتب تشيع ذره‌اي از محبت و تقيد آنان به آموزه‌هاي اين مكتب مترقي اسلام بكاهند، همانطور كه با قيام اباعبدالله حسين(ع) نه تنها موج اسلام‌خواهي فروكش نكرد بلكه فرياد مظلوميت شيعه تا قرن‌هاي بعد همچنان در تاريخ ماندگار و پايدار است.

وي با اشاره به وجود زمينه‌هاي مبارزه با كفر جهاني در شرايط كنوني مصر، اقدامات ناآگاهانه برخي از علماي ديني مصر را در تشديد اقدامات تكفيري عليه مسلمان مؤثر دانست.

حجت‌الاسلام محمدي، خاطرنشان كرد: دشمنان و بدخوهان اسلام بدانند كه نمي‌توانند با توسل به كشتار مسلمان مانع تحقق جهان با حاكميت اسلامي شوند؛ چراكه اين وعده محقق خداوند است كه به دست بهترين بنده‌اش بر روي زمين عملي مي‌شود.

سه‌شنبه 11 تير 1392 - 10:5
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری