چهارشنبه 25 تير 1399 - 13:8
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري جلسه ستاد دائمي تسهيلات سفرهاي تابستاني در شهرستان قاين

جلسه ستاد دائمي تسهيلات سفرهاي تابستاني با حضور فرماندار، مسئول اداره تبليغات اسلامي و جمعي ديگر از مسئولان شهرستان، در محل سالن اجتماعات پيامبر اعظم (ص) فرمانداري قاين برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، به نقل از رابط خبري اداره تبليغات اسلامي شهرستان قاين، در ابتداي اين جلسه، فرماندار و رييس ستاد دائمي تسهيلات سفرهاي تابستاني شهرستان ضمن تبريک اعياد شعبانيه و فرارسيدن ماه ضيافت الهي، اظهار داشت: با توجه به اينکه شهرستان قاينات در محور اصلي ترانزيت شرق کشور به مشهد مقدس و مرکز کشور قرار دارد آمادگي کامل جهت استقبال و ارائه خدمات لازم به مسافرين و زائرين علي بن موسي الرضا(ع) را داريم.

وي در ادامه افزود:کليه اعضاء بايستي ضمن بررسي کليه امکانات و تجهيزات و مکانهاي تفريحي و جاذبه هاي گرشگري آمادگي کامل خودشان در جهت ارائه خدمات مطلوب و درخور شأن به مسافرين و بازديدکنندگان را داشته باشند.

فرماندار قاين در پايان بيان کرد: با تدابيري که انديشيده شده برپايي نمايشگاه عرضه محصولات و توليدات شهرستان و بازارچه صنايع دستي و کليه مايحتاج مسافرين در ايستگاه هاي ستاد در مبادي ورودي شهرستان در نظر گرفته شده است که به ارائه خدمات خواهند پرداخت.

در ادامه اين جلسه، حجت الاسلام احمد عليپور مسئول اداره تبليغات اسلامي شهرستان قاين از آمادگي اين اداره جهت برگزاري نماز جماعت و پاسخ با مسائل شرعي در مساجد رضوان و امام رضا (ع) که در ورودي شهر و حاشيه جاده قرار دارد و هر روز ميزبان مسافرين زيادي مي باشد، خبر داد.

اين جلسه يکشنبه 9 تير 92 برگزار شد.

سه‌شنبه 11 تير 1392 - 9:54
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری