چهارشنبه 20 آذر 1398 - 20:33
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

جلسه برنامه ريزي اوقات فراغت در شهرستان فردوس برگزار شد

همزمان با ورود به ايام تابستان، جلسه برنامه ريزي اوقات فراغت با حضور رئيس اداره تبليغات اسلامي و سرپرست اداره ورزش و جوانان فردوس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، حجت الاسلام محمد مرادي رئيس اداره تبليغات اسلامي فردوس با محمدرضا مهران پور، سرپرست اداره ورزش و جوانان با توجه به فرا رسيدن ايام تعطيلات تابستانه و آغاز اوقات فراغت و به منظور پربار نمودن اوقات فراغت دانش آموزان و جوانان جلسه برنامه ريزي و ساماندهي طرح ياد شده به بحث و تبادل نظر پرداختند.

حجت الاسلام مرادي با اشاره به ضرورت توجه به فراغت تابستانه ي جوانان و نوجوانان اظهار داشت: ايام فراغت به معناي جواز گذراندن عمر و لگدمال نمودن فرصت ها همراه با غفلت از هدف و غايت حيات آدمي نيست و در منطق اسلام و بر اساس تعاليم وحي، اين تصور غلط کاملا منهي و مردود است.

وي ادامه داد: مديران ،نهادها و سازمان هاي فرهنگي و متوليان تربيت، ناگزير از توجه به چالش ها و فرصت هاي پيش روي نسل جوان بوده و بديهي است که در برنامه ريزي و مديريت هاي خرد و کلان نيز اين امر نبايد مغفول واقع شود.

در ادامه محمدرضا مهران پور، خاطر نشان کرد: اداره ورزش و جوانان نيز در راستاي سياست هاي ابلاغي از ناحيه وزارت خانه متبوع، در خصوص نسل جوان و نوجوان، مصمم در پيگيري و برنامه ريزي و حمايت از طرح هاي ارايه شده در اين خصوص مي باشد.

اين جلسه 10 تير 92 در محل اداره ورزش و جوانان شهرستان فردوس برگزار شد.

دوشنبه 10 تير 1392 - 13:42
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری