جمعه 22 آذر 1398 - 17:32
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان شمالي
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري اولين دوره مسابقات سراسري تلاوت

اولين دوره مسابقات سراسري تلاوت با هدف ايجاد شور قرآني و همچنين ترغيب متسابقين به فراگيري حفظ و ترجمه و مفاهيم قرآن كريم برگزار ميشود

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان شمالي،مسئول دارالقرآن الكريم اين اداره کل گفت: اولين دوره مسابقات سراسري تلاوت با محوريت حفظ و در رشته‌هاي قرائت، حفظ و مفاهيم به همت سازمان دارالقرآن الكريم برگزار خواهد شد.

بابايي مقدم افزود: اولين دوره مسابقات سراسري تلاوت با هدف ايجاد شور قرآني و همچنين ترغيب متسابقين به فراگيري حفظ و ترجمه و مفاهيم قرآن كريم همگام با ديگر آموزه‌هاي قرآن اجرا خواهد شد.

وي در خصوص شرايط حضور در اين مسابقه اظهار داشت: شركت كنندگان در اين مسابقات موظف به مطالعه و آشنايي با ترجمه و مفاهيم قرآن كريم بوده و علاوه بر متسابقين رشته حفظ، متسابقين رشته قرائت نيز مي‌بايست قرعه‌هاي انتخابي مسابقه را به صورت حفظ قرائت كنند.

وي ادامه داد: در همين راستا و در مرحله استاني مسابقات، قراء موظف به حفظ 10 قطعه يك صفحه‌اي از قرآن و در مرحله كشوري موظف به حفظ 15قطعه يك صفحه‌اي خواهند بود.

وي تصريح كرد: ثبت نام مرحله استاني اين مسابقه طي تابستان و پيرو تبليغات و اطلاع رساني ادارات كل تبليغات اسلامي استان‌ها انجام شده و شرايط شركت در مسابقات به اطلاع عموم خواهد رسيد

دوشنبه 10 تير 1392 - 9:7
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری