جمعه 22 آذر 1398 - 17:13
پربازديدترين اخبار از استان
البرز
  • هيچ خبري موجود نيست

حجت الاسلام مسعودي گفت:

افزايش فعاليت‌هاي نرم‌افزاري در زمينه امر به معروف ضروري است

مدير کل تبليغات اسلامي استان البرز،بر گسترش فعاليت‌هاي نرم‌افزاري براي ترويج فرهنگ امر به معروف و نهي از منكر در البرز تأكيد كرد وگفت: گسترش امر به معروف و نهي از منكر در جامعه نشانگر اين است كه مردم نسبت به يكديگر و اعمالي كه در جامعه از آنها سر مي‌زند، بي‌تفاوت نيستند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبيليغات اسلامي استان البرز، حجت الاسلام سيد عباس مسعودي، مدير کل تبليغات اسلامي استان البرز ،گفت: ترويج فرهنگ امر به معروف و نهي از منكر در جامعه بايد به روش‌هاي گوناگوني انجام شود و بر اين اساس در كنار روش‌هاي سنتي بهره‌گيري از سيستم‌هاي نرم‌افزاري نيز مي‌تواند در اين زمينه موثر واقع شود.

مسعودي، خاطرنشان كرد: گسترش امر به معروف و نهي از منكر در جامعه نشانگر اين است كه مردم نسبت به يكديگر و اعمالي كه در جامعه از آنها سر مي‌زند، بي‌تفاوت نيستند و با گسترش اين سنت سلامت روحي و رفتاري در جامعه اسلامي تضمين و وقوع انحرافات به حد زيادي كاهش مي‌يابد.

حجت الاسلام مسعودي، ادامه داد: حضور مردم در انتخابات رياست جمهوري و شوراهاي شهر نماد بارز اجراي امر به معروف و نهي از منكر بود ولي دشمنان سعي داشتند كه حضور مردم در انتخابات را كمرنگ كنند و نشان دهند كه آنان نسبت به سرنوشت خود بي‌تفاوت هستند اما خوشبختانه حضور پرشور مردم در پاي صندوق‌هاي رأي نشان داد كه آنان در تحقق اين هدفشان نيز ناكام ماندند.

مسعودي، در پايان گفت: مسئولان بايد بازخورد اجراي برنامه‌ها و فعاليت‌هايي كه در اين حوزه در جامعه عملياتي مي‌كنند را مورد پايش قرار دهند و رصد كنند كه اين برنامه‌ها تا چه ميزان موثر و كاربردي بوده است.

يكشنبه 9 تير 1392 - 10:55
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری