چهارشنبه 25 تير 1399 - 12:40
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري مراسم گراميداشت شهداي هفتم تير در حاجي آباد

مراسم گراميداشت سالروز شهادت شهيد بهشتي و ياران باوفايش در مسجد اميرالمؤمنين (ع) حاجي آباد زيرکوه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، اين مراسم به همت اداره تبليغات اسلامي و با سخنراني اکبرزاده رييس دادگاه عمومي شهرستان زيرکوه برگزار شد.

وي در ابتدا پس از بيان مختصري از زندگي شهيد بهشتي افزود: شهيد بهشتي در شامگاه هفتم تير سال 1360 در حين سخنراني در تالار حزب جمهوري اسلامي بر اثر انفجار ساختمان حزب توسط منافقين به همراه کاروان 72 نفره خود به خيل عظيم شهداء پيوست.

وي در ادامه گفت: شهيد بهشتي با بينش عميقي که داشت، توانست کشور را از بحران هاي بزرگ برهاند و به قول امام خميني «ره » شهيد بهشتي مظلومانه زيست و مظلومانه شهيد شد و خاري در چشم دشمنان بود.

وي در بخش ديگري از سخنانش به بيان خاطره اي از زبان يکي از افرادي که از جانبازان آن روز به شمار مي آيد، اشاره کرد و افزود: در آن سخنراني آخر شهيد بهشتي، يک دفعه به جمعيت گفت: بچه‌ها بوي بهشت مي‌آيد. آيا شما هم اين بو را استشمام مي‌کنيد؟ پس از اين جمله بود که ديگر ما نفهميديم قضيه چه شد.

اکبر زاده در پايان گفت: شهيد بهشتي و ياران او با نثار جان خود پايه هاي نظام جمهوري اسلامي را مستحکمتر ساختند و با مظلوميت خويش از چهره نفاق منافقين پرده برداشتند و سند رسوايي آنان را با خون خود نگاشتند.

اين مراسم پنج شنبه 6 تير 92 برگزار شد.

شنبه 8 تير 1392 - 11:29
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری