جمعه 29 شهريور 1398 - 12:8
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

تقدير فرماندار درميان از رييس اداره تبليغات اسلامي اين شهرستان

به مناسبت روز تبليغ و اطلاع‌رساني ديني و سي و دومين سالروز تأسيس سازمان تبليغات اسلامي، فرماندار شهرستان درميان با اهداي لوح سپاس، از خدمات ارزنده و شايسته رييس اداره تبليغات اسلامي اين شهرستان تجليل کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، به مناسبت روز تبليغ و اطلاع‌رساني ديني و سي و دومين سالروز تأسيس سازمان تبليغات اسلامي، رجبعلي براتي فرماندار شهرستان درميان، از خدمات حجت‌الاسلام محمدهادي نودهي رييس اداره تبليغات اسلامي در مسير تبليغ و اطلاع‌رساني و توسعه فرهنگ‌ديني جامعه تقدير کرد.

در اين لوح سپاس آمده است: تبليغ آيينه است که انوار تابان معرفت حق در آن مي درخشد و بيان و لسان مبلغ محل تجلي چنين شناخت و معرفت ارزشمندي است. مبلغي که ذهن و زبانش از انديشه گاه عالم قدس توشه گرفته باشد حتي با عمل خود بي آنکه نياز به سخن گفتن بيفتد ،نقطه اتصال خلق به صفات الله مي گردد و ديگران را برلذت اين شراب طهور وقوف ندارند به تصريح يا با زبان رمز و اشاره، به بهره اي از آن درياي بي پايان رهنمون مي شد.

در ادامه تقديرنامه آمده است: در تبليغ اسلامي، اخلاق، تقرب الهي و نيت صادقانه از اصول اجتناب ناپذير و ضروري مبلغ است. سازمان تبليغات اسلامي با بيش از ربع قرن تجربه تبليغي در راستاي توسعه فرهنگ ديني، به عنوان يک مرجع غني جهت شناساسيي وضعيت فرهنگي جامعه محسوب مي شود. اين سازمان با گام هاي بلندي که در مسير تبليغ و اطلاع رساني و توسعه فرهنگ ديني جامعه برداشته است، سرمايه اي عظيم و گرانسنگ در راستاي تحقق اهداف بلند انقلاب اسلامي به شمار مي رود و نکوداشت سالگرد تاسيس اين نهاد مقدس، در حقيقت تعظيم مبلغان عزيز و مجاهدان عرصه تبليغ دين و تکريم فضيلت هايي است که در سايه اسلام به ملت بزرگوار ايران، عزت و سعادت بخشيده است.

اينجانب فرارسيدن اول تيرماه، سي و دومين سالگرد صدور فرمان امام خميني(ره) مبني بر تأسيس سازمان تبليغات اسلامي و روز تبليغ و اطلاع‌رساني ديني را به همگان و به ويژه سنگربانان جبهه تبليغ و توسعه فرهنگ‌ديني و مجموعه بزرگ سازمان تبليغات اسلامي تبريک گفته و از خداي بزرگ خواهانم اين سالروز خجسته براي همگان و مبلغان اسلام، نويد دهنده افق‌هايي روشن در عرصه اشاعه فرهنگ و معارف اسلامي براي جامعه باشد.

جمعه 7 تير 1392 - 0:44
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری