دوشنبه 25 شهريور 1398 - 15:21
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

ديدار منتخبين شوراي اسلامي اسديه با مسئول تبليغات اسلامي درميان

منتخبين جديد شوراي اسلامي شهر اسديه با رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان درميان ديدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، به نقل از رابط خبري اداره تبليغات اسلامي شهرستان درميان، شش نفر از کانديداهاي منتخب شوراي شهر اسديه با رييس اداره تبليغات اسلامي ديدار و گفتگو کردند.

حجت‌الاسلام محمدهادي نودهي رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان درميان، در اين ديدار با تأکيد بر نقش اساسي و بنيادين نهادينه کردن فرهنگ اسلامي در جامعه براي غلبه بر ناهنجاري ها در آسيب هاي اجتماعي و حاکميت اخلاق و عدالت و ايثار گفت: اداره تبليغات اسلامي شهرستان درميان آمادگي دارد در خصوص مسائل فرهنگي و تبليغي و مراسم ومناسبت ها با شوراي شهر همکاري و مساعدت همه جانبه را به عمل آورد.

وي با تأکيد بر لزوم همدلي، همکاري و انسجام اعضاي شوراي اسلامي شهر، بررسي شعارها و قول هاي نامزدهاي منتخب به مردم در ايام انتخابات و شناخت آسيب ها، استفاده بهينه از ظرفيت ها و شناسايي نقاط ضعف و قوت شوراهاي گذشته براي تدوين برنامه اي در جهت رفع نيازهاي شهر و پيشرفت منطقه در چهارچوب اختيارات شوراي اسلامي را امري مهم برشمرد.

وي در بخش ديگري از سخنان خود با تبريک انتخاب حجه الاسلام دکتر حسن روحاني از سوي مردم به عنوان رييس جمهور جديد و ضمن تشکر از تمامي نامزدها و دست اندرکاران ستادهاي تبليغاتي کانديداهاي رياست جمهوري و شوراهاي شهر و روستا که در شورآفريني و خلق حماسه سياسي نقش آفرين بودند، گفت: همه بايد به قانون تمکين و از رييس جمهور منتخب حمايت کنند.

وي در پايان گفت: خدمت رساني به مردم موهبت بسيار بزرگي است كه با عنايت خداي مهربان و با رأي مردم نصيب شما شده است .

در ادامه اعضاي جديد شوراي اسلامي شهر اسديه ضمن بيان ديدگاه هاي خود از تلاش هاي شبانه روزي دست اندرکاران برگزاري انتخابات تشکر کردند و خلق حماسه باشکوه سياسي را تبريک گفتند.

گفتني است، در اين ديدار آقايان حمزه بي خويش، غلام سرور هرمزي، مبين خسروي، فيروز غلامي و عبداله خسروي از منتخبين شوراي شهر اسديه حضور داشتند.

جمعه 7 تير 1392 - 0:2
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری