جمعه 24 مرداد 1399 - 21:9
پربازديدترين اخبار از استان
كرمان
  • هيچ خبري موجود نيست

درباره شهيد بهشتي، تاريخ بهترين گواه و شاهد براي قضاوت است

رئيس اداره تبليغات اسلامي بردسير گفت : درباره شهيد بهشتي، تاريخ بهترين گواه و شاهد براي قضاوت است .

‌ به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي كرمان ، حجت الاسلام اكبر سلطاني به مناسبت شهادت شيد دكتر چمران طي سخناني بيان داشت :بهشتي تنها مرد علم و بيان و قلم نبود بلكه در ميدان مبارزه نيز مردانه جنگيد. به ويژه ازآغاز قيام امام خميني (ره) در سال 1341، به همكاري با جمعيتهاي مؤتلفه اسلامي برخاست و به عضويت شوراي روحانيت آن انتخاب شد.

سلطاني اظهار داشت:آنچه درباره شهيد بهشتي مي‌توان گفت اينست كه قاطعيت و پافشاري ايشان در دفاع از آرمان‌هاي امام و انقلاب و برخورد او با خط سازش و افكار ليبرالي به حدي بود كه گروهك‌هاي ضدنظام و ضدانقلاب و ليبرال از همان زمان تاكنون كينه و نفرت عجيبي از شهيد بهشتي به دل دارند.

وي عنوان كرد : درباره شهيد بهشتي، تاريخ بهترين گواه و شاهد براي قضاوت است ، شهيد بهشتي با اينكه از لحاظ علمي يك شخصيت برجسته‏اي بود آنچنانكه در حد مقام علمي ايشان بود شناخته نشدند اما بايد بگويم كه ناشناخته ماندن جنبه علمي شهيد بهشتي در ميان عامه مردم بدليل آن بوده است كه جنبه ‏هاي سياسي، بقيه ابعاد شخصيت ايشان را تحت‏الشعاع قرار داده بود و ايشان را در درجه اول بعنوان يك سياستمدار مجرب ميشناختند.

پنجشنبه 6 تير 1392 - 23:59
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری