سه‌شنبه 29 مرداد 1398 - 3:2
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

مسئول اداره تبليغات اسلامي بشرويه خبر داد:

10 پايگاه اوقات فراغت در شهرستان بشرويه فعاليت مي کنند

10 پايگاه اوقات فراغت با حضور روحانيون در شهرستان بشرويه با محوريت آموزش قرآن کريم و احکام فعاليت مي کنند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، حجت‌الاسلام رضا بهشتي‌فر در مراسم افتتاحيه کلاس‌هاي اوقات فراغت در بشرويه اظهار داشت: همه ما انسان‌ها وقت و زمان محدود و مشخصي در اختيار داريم و در اين مدت زمان محدود و عمر کوتاه بايد تکاليف و کارهاي فراواني را انجام دهيم.

مسئول اداره تبليغات اسلامي بشرويه با اشاره به راه اندازي 10 پايگاه اوقات فراغت در ايام تابستان و تعطيلات افزود: از نيمه تيرماه سال جاري نيز روحانيان و مبلغان براي برگزاري کلاس‌هاي اوقات فراغت به روستاهاي بشرويه اعزام مي‌شوند.

وي با اشاره به ضرورت توجه كامل و جامع به بحث اوقات فراغت دانش‌آموزان گفت: تجربه نشان داده وقتي از وقت آزاد جوانان و نوجوانان در مسير درست استفاده نشود اين انرژي و ظرفيت به سمت نادرستي هدايت مي‌شود كه استقبال از اين كلاس‌ها بيانگر اشتياق و خواست جوانان براي حضور در كلاس‌ها و مجامع ديني و قرآني است.

حجت‌الاسلام بهشتي‌فر خاطرنشان کرد: امسال نيز موسسه و خانه هاي قرآني با تشکيل کلاس هاي روخواني و روانخواني، حفظ، تفسير و مفاهيم زمينه حضور علاقمندان را در سطح شهرستان فراهم خواهند کرد.

شايان ذکر است 7 پايگاه در روستاهاي تابعه با حضور روحانيون مستقر و طرح هجرت و 3 پايگاه شهري توسط روحانيون بومي با محتواي آموزش قرآن کريم، احکام و عقايد و نيز سبک زندگي ديني برگزار مي شود.

پنجشنبه 6 تير 1392 - 23:49
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری