پنجشنبه 25 مهر 1398 - 11:48
پربازديدترين اخبار از استان
سمنان
  • هيچ خبري موجود نيست

ديدار نمايندگان رئيس جمهور منتخب با علماي شهر دامغان

نمايندگان ويژه حجت الاسلام والمسلمين دكتر حسن روحاني رئيس جمهور منتخب ملت ايران در جريان سفر به شهرستان دامغان با علماي اين شهر ديدار كردند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان سمنان، يكي از نمايندگان رئيس جمهور منتخب ظهر سه شنبه در نشستي صميمي با علماي شهرستان دامغان كه در محل حوزه علميه امام صادق(ع) برگزار شد به حماسه عظيم ملت ايران در روز 24 خرداد امسال اشاره کرد و افزود: با حضور ملت ايران در پاي صندوق هاي أخذ رأي، حماسه سياسي مد نظر رهبر انديشمند و فرزانه انقلاب محقق شد.

حجت الاسلام سيد رضا اكرمي تصريح كرد: مردم شريف ايران در روز 24 خرداد به نداي رهبر فرزانه انقلاب لبيك گفتند و با حضور در پاي صندوق هاي أخذ رأي اميد دشمنان را به نا اميدي و يأس تبديل كردند.

وي خاطر نشان ساخت: يكي از موفقيت هاي ملت ايران كه هميشه برنده انتخابات هستند اين بود كه با حضور خود در پاي صندوق هاي أخذ رأي، دنيا را شگفت زده كردند.

دكتر روحاني خود را سرباز ولايت مي داند

نماينده مردم تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر در دوره هشتم مجلس شوراي اسلامي ضمن تاکيد بر اينکه دشمنان هنوز ملت ايران را نشناخته اند و نمي دانند كه هميشه و در تمام عرصه ها گوش به فرمان رهبر خود هستند، تصريح كرد: حجت الاسلام حسن روحاني رئيس جمهور منتخب، خود را سرباز ولايت مي داند و دولت يازدهم را نيز همراه و همگام با رهبري دانسته و با همراهي و هماهنگي با معظم له، برنامه ها و اهداف خود را پيش خواهد برد.

وي يادآور شد: حجت الاسلام والمسلمين حسن روحاني يك چهره ممتاز و با سوابق سياسي، علمي و مبارزاتي درخشان انقلابي است كه از ياران واقعي امام راحل و مقام معظم رهبري بوده و لحظه اي خود را از خط انقلاب جدا نمي داند و در اين مسير حركت مي كند.

اكرمي با يادآوري اينکه رئيس جمهور منتخب فرزند استان كويري سمنان است خاطر نشان ساخت: اين نشان از آن است كه استان سمنان داراي عالماني انديشند، مبارز و متفكر است كه در طول 34 سال از پيروزي باشكوه انقلاب اسلامي ايران همراه با مردم و در تمامي عرصه هاي سياسي و اجتماعي و با وفاداري به امام راحل و مقام معظم رهبري گام برداشتند و از خود عملكردي درخشان به يادگار گذاشتند.

وي ابراز اميدواري کرد که آحاد ملت از دولت تدبير و اميد بهره مند شوند و اين دولت بتواند در خط رهبري خدمات خوبي را به مردم ارائه دهد.

انتخاب دکتر روحاني موجب پيوند مجدد مردم با روحانيت شد

يكي از اساتيد حوزه علميه برادران امام صادق (ع) دامغان نيز در اين نشست به حضور حماسي ملت ايران در پاي صندوق هاي راي اشاره داشت و افزود: مطمئن بوده و هستيم كه در خلق حماسه سياسي دست امام زمان(عج) همراه ملت ايران بود.

حجت الاسلام محمد ترابي اضافه كرد: رئيس جمهور منتخب را فردي فاضل و انديشمند مي دانيم و اميدواريم دولت دكتر روحاني بتواند خدمات خوبي را به جامعه ارائه كند.

وي با بيان اينکه اميدواريم دكتر روحاني بتواند اوامر و دستورات رهبري را اجرا و تابع ولايت بودن را در عمل به اثبات برساند يادآور شد: خدا را شاكريم كه سكان امور اجرايي كشور به دست يك روحاني باسابقه واگذار شد و اين حركت موجب پيوند مجدد مردم و روحانيت شد.

در اين ديدار همچنين حجت الاسلام محمد رضا نوري شاهرودي سفير سابق جمهوري اسلامي ايران در كشور عربستان سعودي و مشاور امور بين الملل رئيس مجمع تشخيص و مصلحت نظام و حجج الاسلام احمد فؤاديان و محمد حسن رستميان ائمه جمعه موقت دامغان نيز حضور داشتند.

ديدار نمايندگان رئيس جمهور منتخب با علماي شهر دامغان با هدف ابلاغ سلام دكتر روحاني به آنان بود.

شهرستان دامغان داراي 85 نفر روحاني است.

پنجشنبه 6 تير 1392 - 23:27
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری