دوشنبه 25 شهريور 1398 - 14:42
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري جشن باشکوه ولادت حضرت مهدي موعود(عج) در سطح شهرستان درميان

رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان درميان از برگزاري مراسم جشن باشکوه منجي عالم بشريت حضرت مهدي موعود(عج) در مناطق مختلف شهرستان درميان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، حجت الاسلام محمدهادي نودهي با اعلام اين خبر گفت: همزمان با سراسر کشور مراسم با شکوه جشن ميلاد منجي عالم بشريت حضرت مهدي موعود(عج) توسط روحانيون مستقر، طرح هجرت، اعزامي و با حضور و مشارکت مردم در حسينيه و مساجد سطح شهرستان درميان برگزار شد.

وي با بيان اينکه يکي از وظايف منتظران زمينه سازي ظهور است، گفت: زمينه سازي همراهي با امام و هم افق شدن با اهداف بلند و ميثاق با آرمان هاي بالنده اوست.

رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان درميان در بيان دلايل غيبت گفت: وجود ضعف هايي در شيعيان و جامعه شيعي و کوتاهي و ناتواني آنان از حمايت امام ،کار را به آن جا رساند که امام براي حفظ جان خود مجبور شد از صحنه غايب شود و به صورت پنهان ،نقش آفريند.

حجت الاسلام نودهي با بيان اينکه کسي که منتظر مصلح جهانى است خود بايد صالح و مصلح باشد، گفت: انسان منتظر بايد درراه اصلاح خود و جامعه، استقرار عدالت و رفع ظلم و تعدى در سطح جامعه تلاش کند.

چهارشنبه 5 تير 1392 - 20:19
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری