دوشنبه 25 شهريور 1398 - 15:26
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري مراسم جشن ولادت امام زمان (عج) در روستاي زارگز

رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان درميان از برگزاري مراسم جشن باشکوه منجي عالم بشريت حضرت مهدي موعود(عج)در روستاي زارگز خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان خراسان جنوبي، حجت الاسلام محمد هادي نودهي با اعلام اين خبر گفت: همزمان با سراسر کشور مراسم جشن باشکوه منجي عالم بشريت حضرت مهدي موعود(عج) با حضور مردم متدين روستا در مسجد صاحب الزماني(عج) روستاي زارگز از توابع شهرستان درميان برگزار شد.

حجت الاسلام مظاهري روحاني مستقر روستاي زارگز در اين مراسم با اشاره به حكمت و فلسفه غيبت امام زمان (عج) اظهار داشت: آن حضرت به عنوان ذخيره الهي در روي زمين است و اگر روزي زمين بدون حجت الهي باقي بماند تمام اهل خود را فرو مي برد، ما با گذشت هر روز، به ظهور آن حضرت نزديكتر مي شويم پس بايد خود را مهياي استقبال از قدوم مبارک آن امام کرده و هرگز دعاي فرج را فراموش نکنيم.

وي افزود: انتظار در زمان غيبت و عدم حضور ظاهري امام در جامعه به نوعي اعلام پذيرش ولايت و امامت آخرين امام از سلسله امامان شيعه است و همين انتظار موجب مي شود که ارتباط شيعيان با امامشان، اگر چه به صورت قلبي و معنوي، حفظ شود و آنها در همه اعصار از فيض وجود امامشان برخوردار باشند.

اين مراسم با مولودي خواني مداحان اهل بيت (ع) و پذيرايي و اهداء جوايز به پايان رسيد.

چهارشنبه 5 تير 1392 - 20:8
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری