پنجشنبه 16 مرداد 1399 - 23:5
پربازديدترين اخبار از استان
كرمان
  • هيچ خبري موجود نيست

استفاده از ظرفيت هيئت هاي مذهبي در برگزاري جشن هاي نيمه شعبان زرند

کارشناس تشکل هاي ديني اداره تبليغات اسلامي زرند،استفاده از ظرفيت هيئت هاي مذهبي دربرگزاري جشن هاي نيمه شعبان را بسيار خوب ارزيابي کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي کرمان ، علي اکبر عرب پور در اين راستا گفت:به منظور افزايش کيفي جشن هاي نيمه شعبان و توجه به شان و منزلت مقام ائمه اطهار از ظرفيت هيئتهاي مذهبي در برگزاري جشن هاي نيمه شعبان استفاده شد.

عرب پور خاطرنشان کرد:در سالهاي گذشته نظارت توسط کميته اي متشکل از کارشناسان اداره تبليغات،فرمانداري و شوراي هيئت هاي مذهبي بر نحوه اجراي جشن هاي نيمه شعبان نظارت انجام مي شد. و با توجه به تبيين آنچه که مورد نياز بود بسياري از مشکلات ناخواسته مرتفع مي گرديد.

وي اظهارداشت:آنچه که قابل اهميت است افزايش سطح فرهنگ برگزاري جشن هاي نيمه شعبان و به طور کلي همه اعياد مذهبي است که با اين رويکرد ضروري به نظر مي رسيد به منظور افزايش تعامل و با توجه به مردمي بودن جشن ها،نظارت نيز به صورت مردمي باشد.

عرب پور افزود:به همين منظور هيئت هاي مذهبي که اعضا و مسئولين آن در نقاط مختلف از مجريان برگزاري جشن ها بودند به عنوان ناظر بر عملکرد خود در جشن ها انتخاب شدند.

وي در پايان گفت:البته نظارت کلي از طرف اداره تبليغات و شوراي هيئت هاي مذهبي نيز صورت گرفته است.هرچند که رويکرد کلي اداره تبليغات اسلامي بر تبيين افکار قبل از عمل معطوف است تا اينکه فقط بر روي نظارت متمرکز باشيم.

چهارشنبه 5 تير 1392 - 12:35
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری