پنجشنبه 25 مهر 1398 - 11:47
پربازديدترين اخبار از استان
البرز
  • هيچ خبري موجود نيست

حجت الاسلام مسعودي گفت:

مهدويت، در مسائل اعتقادي بيشترين روايت متواتر را داراست

مدير کل تبليغات اسلامي استان البرز،با تصريح اينكه انتظار بزرگ‌ترين عبادت است، گفت: در مسائل اعتقادي در هيچ موضوعي به ‌اندازه مهدويت روايت آن هم روايت متواتر نداريم.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان البرز، حجت الاسلام سيد عباس مسعودي ،مدير کل تبليغات اسلامي استان البرز،ضمن تبريك فرا‌رسيدن ايام نيمه شعبان گفت:‌ در مسائل اعتقادي در هيچ موضوعي به ‌اندازه مهدويت روايت آن هم روايت متواتر نداريم.

وي با بيان اينكه انتظار بزرگ‌ترين عبادت است، اضافه كرد: اعتقاد به حضرت مهدي(عج) بر اساس روايات متواتر وجود دارد لذا همگان بايد به جشن مهدويت اهتمام ورزند.

مسعودي،در ادامه سخنان خود مهم‌ترين كار رئيس ‌جمهور منتخب را عمل به وعده‌هاي انتخاباتي‌اش در‌خصوص مسائل اقتصادي دانست و گفت: مردم هميشه در صحنه حاضر بوده و هستند اما فشار گراني و تورم بر آنان بسيار زياد است، اميدواريم كه به‌ مجرد اينكه رئيس ‌جمهور منتخب زمام امور را به‌دست گرفت، اين فشارها كم شود و همه بايد در اين مسير به رئيس‌ جمهور كمك كنيم.

وي همچنين با اشاره به تلاش‌هاي سربازان گمنام امام زمان(عج) در وزارت اطلاعات، تصريح كرد: امروز پاكترين، قوي‌ترين،‌ متبحرترين و شجاع‌ترين نيروهاي اطلاعات و دستگاه اطلاعاتي را در جمهوري اسلامي ايران داريم.

حجت الاسلام مسعودي، با اشاره به فعاليت‌ها و موفقيت‌هاي دستگاه‌ اطلاعاتي جمهوري اسلامي ايران در طول سال‌هاي پس از انقلاب تاكنون، توفيق در اين تلاش‌ها را مرهون تعهد و تعبد فعالان وزارت اطلاعات دانست و گفت: در انتخابات اخير، دشمن دو توطئه را برنامه‌ريزي كرده بود.

وي تأكيد كرد: دشمن قصد داشت ضمن انجام فعاليت‌هاي جاسوسي، طي عمليات‌هايي انتخابات را به خاك و خون بكشند اما با هوشياري سربازان گمنام و دستگاه اطلاعاتي، اين نقشه برآب شد.

وي همچنين به هفته قوه قضاييه اشاره و افزود: در سال‌هاي اخير قوه قضاييه تحول پيدا كرده و امنيت و آرامش جامعه بستگي به عملكرد اين قوه دارد.

مسعودي،تحول دوسال اخير در ابعاد كمي و كيفي فعاليت‌هاي دستگاه قضايي در استان فارس را يادآور و متذكر شد: تسريع در رسيدگي به پرونده‌ها، افزايش شعب دادرسي و تعداد قضات و ارتقا كيفي و كمي فعاليت‌ها بايد همچنان مد نظر باشد.

چهارشنبه 5 تير 1392 - 12:0
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری