جمعه 29 شهريور 1398 - 16:28
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري جشن ميلاد حضرت امام مهدي (عج) توسط خانه قرآن معرفت

به همت خانه قرآن معرفت روستاي نوغاب پسکوه وابسته به اداره تبليغات اسلامي شهرستان قاين، مراسم جشن ميلاد حضرت وليعصر (عج) در اين روستا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، به نقل از رابط خبري اداره تبليغات اسلامي شهرستان قاين، فاطمه عرب مسئول خانه قرآن معرفت از برگزاري مراسم جشن ميلاد حضرت وليعصر (عج) در اين روستا خبر داد.

وي افزود: در اين مراسم حجت الاسلام حسين عرب روحاني مستقر روستا در سخناني به شرايط دوران پس از ظهور حضرت وليعصر (عج) اشاره کرد و گفت: آيات قرآن و روايات از آينده اي روشن و نوراني که در آن سفره عدالت و اجراي آن براي همگان گسترده مي شود خبر مي دهد. آينده اي که شدت عدالت و احسان و درستي و صدق در آن در نهايت امر است و آن هنگامي است که حضرت وليعصر(عج) ظهور کند.

حجت الاسلام عرب به معناي انتظار فرج در روايات و کلام الهي اشاره کرد و افزود: انتظار به معني آينده نگري و به معني ناراضي بودن از وضع موجود و راضي شدن به آينده بهتر است و انتظار فرج يعني آماده بودن براي ظهور امام زمان (عج) و تشکيل حکومت جهاني آخرين سفير الهي و مهيّا ساختن روح و جسم خود براي روزي که با طلوع پيشواي غائب جهان، گشايش در کليّه ي شئون زندگي بشريّت پديد مي آيد.

در ادامه اين مراسم مداحان روستا به مداحي و مولود خواني پرداختند.

اين مراسم شامگاه يکشنبه 2 تير 92 برگزار شد.

چهارشنبه 5 تير 1392 - 11:55
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری