سه‌شنبه 21 مرداد 1399 - 12:23
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري مراسم گراميداشت نيمه شعبان توسط مؤسسه قرآني ياس نبي (س) آرين شهر قاين

به همت مؤسسه قرآني ياس نبي (س) آرين شهر وابسته به اداره تبليغات اسلامي قاين، مراسم گراميداشت نيمه شعبان و ميلاد حضرت مهدي (عج) در اين شهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، به نقل از رابط خبري اداره تبليغات اسلامي شهرستان قاين، فاطمه سالخورده مسئول مؤسسه قرآني ياس نبي (س) آرين شهر قاين از برگزاري مراسم گراميداشت نيمه شعبان و ميلاد حضرت مهدي (عج) در اين شهر خبر داد.

وي افزود: در اين مراسم حجت الاسلام مهدي دشتي روحاني طرح هجرت آرين شهر در سخناني در خصوص فوايد انتظار گفت: مهمترين فايده انتظار با توجه به فرمايشات ائمه معصومين (ع) اين است كه فرد از حالا به فكر اصلاح و تزكيه نفس و سامان بخشيدن به خود و جامعه خود مي افتد و براي رسيدن به آن هدف بزرگ از هيچ كوشش و تلاشي فروگذار نخواهد كرد.

حجت الاسلام دشتي افزود: از بهترين راههاي عملي مبارزه جوانان با فساد و تهاجم فرهنگي بيگانگان در جامعه عصر غيبت، امربه معروف ونهي ازمنكر و احياي آن در جامعه اسلامي است با اين دو عمل است كه احكام و فرايض الهي درجامعه برقرار مي ماند و جامعه ديني از انحراف نجات مي يابد.

حجت السلام دشتي در بخش ديگري از سخنان خود تصريح كرد: اعتقاد به رهبري ولي فقيه و پيروي از ولايت امر در زمان غيبت از تكاليف جوانان منتظر در عصر غيبت است.

در ادامه اين مراسم، مولودخواني، توزيع بسته هاي فرهنگي با مضامين پيامهاي مهدوي و حجاب و عفاف، اهداي جوايز، برپايي ايستگاه صلواتي صورت پذيرفت.

گفتني است، اين مراسم شامگاه يکشنبه 2 تير ماه در مسجد صاحب الزمان (عج) آرين شهر قاين برگزار شد.

چهارشنبه 5 تير 1392 - 9:57
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری