يكشنبه 28 مهر 1398 - 15:6
پربازديدترين اخبار از استان
سمنان
  • هيچ خبري موجود نيست

ديدار مسئول کانون فرهنگي تبليغي ميامي با رئيس کميته امداد اين شهر

مسئول کانون فرهنگي تبليغي ميامي با مدير کميته امداد امام خميني(ره) اين شهرستان ديدار و در رابطه با فريضه احياء زکات بحث و تبادل نظر کردند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان سمنان، حجت الاسلام مجيد بخشي در ديدار با رييس کميته امداد ميامي افزود: جامعه نيازمند تبليغ و احياء فريضه زکات بوده و اين جزء با همکاري همه نهادها و دستگاه هاي فرهنگي امکان پذير نيست.

وي تصريح کرد: پرداخت زکات باعث نزول رحمت الهي مي شود و اين فريضه در دين مبين اسلام داراي جايگاه رفيعي است و پس از نماز خداوند اين فريضه را يادآوري مي کند.

بخشي گفت: پرداخت زکات باعث افزايش رزق و روزي مي شود و اين واجب الهي نبايد مورد غفلت مردم به ويژه کشاورزان قرار گيرد.

مدير کميته امداد امام خميني(ره) شهرستان ميامي نيز در اين ديدار با تاکيد بر اهميت احياء فريضه زکات گفت: خدمت به مردم محروم و مستضعف يکي از اهداف اصلي انقلاب اسلامي است و کميته امداد حضرت امام «ره» در رسيدن به اين امر مهم پيش قدم شده است.

محمد اصغري افزود: کميته امام خميني(ره) ميامي آمادگي هر گونه همکاري با کانون فرهنگي تبليغي اين شهر در جهت احياء فريضه زکات را دارد.

وي در خاتمه تصريح کرد: روحانيان مستقر در مناطق و روستاها بهترين مروج فرهنگ احياء زکات بوده و کميته امداد امام خميني(ره) ميامي تمام سعي خود را بر استفاده از اين ظرفيت دارد.

چهارشنبه 5 تير 1392 - 9:47
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری