پنجشنبه 23 مرداد 1399 - 21:48
پربازديدترين اخبار از استان
كرمان
  • هيچ خبري موجود نيست

حضور پرشور مردم در صحنه تمام نقشه‌هاي دشمنان را نقش بر آب کرد

رئيس اداره تبليغات اسلامي کهنوج گفت:اين مردم فهيم با بصيرت، شناخت و اطلاع دقيق از موقعيت حساس کشور و همچنين حضور پرشور خود در صحنه تمام نقشه‌هاي دشمنان را نقش بر آب کردند که بايد به اين شور و شعور آفرين گفت.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي کرمان ، حجت الاسلام مسلم پورجمالي اظهار داشت : اين مردم فهيم با بصيرت، شناخت و اطلاع دقيق از موقعيت حساس کشور و همچنين حضور پرشور خود در صحنه تمام نقشه‌هاي دشمنان را نقش بر آب کردند که بايد به اين شور و شعور آفرين گفت.

پورجمالي تصريح کرد: حضور کانديداهاي متعدد با سلايق مختلف نقش مهم و مؤثري در خلق اين حماسه بزرگ داشت و اميدواريم که هم‌اکنون منتخب رياست جمهوري که اکثريت آراي مردم را کسب کرده، قدردان اين ملت بزرگ باشد.

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان کهنوج ابراز داشت: اميد است رئيس جمهور منتخب نيز به عهد خود وفادار بوده و به تمام وعده‌هاي خود جامه عمل بپوشد تا دغدغه‌هاي مردم و مقام عظماي ولايت را رفع کند.

پورجمالي ابراز اميدواري کرد: رئيس جمهور منتخب مردم به سلايق مختلف احترام گذاشته و شايسته سالاري را سرلوحه کار خود قرار دهد، زيرا اين خواسته تمام دلسوزان نظام مقدس جمهوري اسلامي است.

وي اذعان داشت: خداوند را براي تمام نعم‌‌ها به ويژه نعمت بزرگ ولايت و همچنين اين ملت بزرگ، پرشور و نشاط و قدرشناس سپاس و ستايش مي‌کنيم و آرزوي عزت، سرافرازي و پيروزي‌هاي روزافزون در تمام زمينه‌ها براي ايران هميشه سربلند داريم.

چهارشنبه 5 تير 1392 - 9:37
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری